04.08.2014

УкрСиббанк оновив додаток для смартфонів StarMobile!

УкрСиббанк оновив додаток для смартфонів StarMobile!

Відповідаючи на численні запити клієнтів — власників сматрфонів, котрі бажають обслуговувати свої рахунки не просто віддалено, а використовуючи лише мобільний пристрій, УкрСиббанк оновив мобільний додаток StarMobile, збагативши його основними можливостями інтернет-банкінгу. Таким чином, встановивши StarMobile на свій смартфон, клієнти можуть:

  • переглядати залишки по своїх рахунках;
  • створювати платежі та перекази: між власними рахунками, іншим одержувачам, погашати кредити на поповнювати депозити, поповнювати мобільний та аккаунти в онлайн-іграх, оплачувати послуги провайдерів Інтернету, ТБ, телефонії, надсилати миттєві грошові перекази по системі «За мить».

StarMobile — це не лише інструмент для керування рахунками, а й інформаційний довідник та порадник, з допомогою котрого Ви можете знайти банкомати та відділення УкрСиббанку по Україні та банкомати банків-партнерів за кордоном, переглянути актуальні курси валют, скористатись кредитним та депозитним калькуляторами, формою зворотного зв’язку та зателефонувати до Контакт-Центру.

StarMobile розроблено для смартфонів на базі операційних систем iOS (iPhone) та Android, відповідно знайти додаток можна на AppStore та Google Play.

Поділитися сторінкою: