13.02.2020

UKRSIBBANK оновив електронний каталог грантів для клієнтів СМБ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group оновив каталог більш ніж із 50– ти діючих грантів для різних сфер діяльності, у яких задіяні клієнти банку – представники малого і середнього бізнесу.

В каталозі розміщена інформація про можливість інвестування у свій бізнес за рахунок відкритих міжнародних грантових програм сфери: інновацій, фінансів, навчання, консалтингового пільгового кредитування за рахунок компенсації, енергоефективності, кліматичних змін тощо.

«В Європі та в інших прогресивних країнах різноманітні гранти — це інструмент для розвитку власної справи, активна форма фінансування малого бізнесу. Ми зібрали 50 реально працюючих грантів, структурували їх, переклали зрозумілою мовою і розмістили у відкритому доступі, — зауважив Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Надалі плануємо удосконалювати свій каталог і надавати нашим існуючим та майбутнім клієнтам фінансову експертизу та якісну інформаційну підтримку».

В каталозі ви знайдете інформацію про умови та суми отримання грантів, цільове використання, необхідний пакет документів та контакти, звернувшись за якими, зможете отримати відповіді на додаткові питання.

Каталог грантових програм.

Поділитися сторінкою:

| 1.162 сек. | SQL -570 | 33.49MB