27.02.2013

УкрСиббанк оновив системи інтернет-банкінгу

УкрСиббанк постійно розвиває і вдосконалює системи віддаленого банківського обслуговування, тому для зручності клієнтів оновив інтернет-банкінг StarAccess для юридичних осіб та Star24 для індивідуальних клієнтів.

У системі Star24:

  • з’явилась можливість створення регулярних платежів між рахунками клієнтів і на користь третіх осіб;
  • додано управління послугою StarSMS (GSM-банкінг);
  • спрощено процес реєстрації в системі і отримання паролів для першого входу.

В системі StarAccess покращена робота з документами для нарахування заробітної плати, прискорений процес їх обробки банком; за запитами клієнтів поліпшено інтерфейс програми.

«Інтернет-банкінг Star24 — це важливий і затребуваний канал банківського обслуговування, перелік можливостей якого постійно розширюється, а кількість користувачів стабільно зростає. Тепер клієнти УкрСиббанку можуть управляти таким популярним сервісом, як StarSMS, оперативно отримуючи інформацію про рух коштів на картрахунках, наприклад, про зарахування заробітної плати. Незабаром в системі також з’являться такі можливості, як замовлення платіжних карток, відкриття депозитних рахунків і рахунків до запитання без необхідності відвідування відділення банку», — говорить Наталія Кузьмич, начальник департаменту альтернативних каналів і підтримки продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Star24 — це інтернет-банкінг для індивідуальних клієнтів, що входить в пакетну пропозицію All Inclusive та пропонує весь потенціал обслуговування on-line: перегляд залишків, платежі за мобільний зв’язок і комунальні послуги, перекази коштів всередині банку і по Україні, та інші сервіси, перелік яких постійно збільшується.

Система інтернет-банкінгу StarAccess від УкрСиббанку — це зручний інструмент дистанційного керування коштами для юридичних осіб з широкими можливостями, високим рівнем надійності і гарантією безпеки.

Поділитися сторінкою:

| 1.322 сек. | SQL -595 | 33.32MB