18.05.2020

UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління

UKRSIBBANK BNP Paribas Group опублікував консолідований звіт про управління 2019, де поділився ключовими досягненнями минулого року та планами на майбутнє. Звіт містить як фінансові, так інші дані, зокрема стратегію розвитку та бізнес-модель банку, а також інформацію про головного акціонера банку — BNP Paribas. UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку, відкритої та доступної інформації.

Протягом 2019 року UKRSIBBANK був зосереджений на побудові стійкого банку, який генерує зріст та надає високоякісні послуги своїм клієнтам, 2020 рік приніс нові подальші виклики у адаптації до мінливого середовища. Відзначаючи 30 річницю UKRSIBBANK та 15 років присутності BNP Paribas Group в Україні, банк й надалі сприятиме цифровій трансформації банківської галузі та буде запроваджувати нові клієнтські рішення.

UKRSIBBANK підготував максимально розгорнуту інформацію, що буде корисна існуючим та потенційним клієнтам. Більш детально з документом ви зможете ознайомитися за посиланням.

Він також міститься у розділі «Звітність за 2019 рік» — звіт про управління повинен містити інформацію про справи в поточному календарному році.

Поділитися сторінкою:

| 1.206 сек. | SQL -574 | 32.92MB