27.05.2021

UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління

UKRSIBBANK BNP Paribas Group опублікував консолідований звіт про управління 2020, де поділився ключовими досягненнями минулого року та планами на майбутнє. Звіт містить як фінансові, так інші дані, зокрема стратегію розвитку та бізнес-модель банку, а також інформацію про головного акціонера банку – BNP Paribas. UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку, відкритої та доступної інформації.

У 2020-му році банк відзначив своє тридцятиріччя, а цього року п’ятнадцять років присутності Групи BNP Paribas в Україні. BNP Paribas – як головний акціонер UKRSIBBANK та провідна європейська банківська Група бере активну участь у розвитку діяльності в Україні та, як і раніше, буде ділитися експертизою для надання клієнтам високоякісних послуг у безпечній установі.

UKRSIBBANK й надалі сприятиме цифровій трансформації банківської галузі та буде запроваджувати нові клієнтські рішення.

Банк підготував максимально розгорнуту інформацію, що буде корисна існуючим та потенційним клієнтам. Більш детально з документом ви зможете ознайомитися за посиланням.

Він також міститься у розділі «Звітність за 2020 рік» – звіт про управління повинен містити інформацію про справи в поточному календарному році.

Поділитися сторінкою:

| 1.093 сек. | SQL -580 | 33.52MB