21.06.2022

UKRSIBBANK опублікував Корпоративний соціальний звіт за 2021 рік

Другий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group випускає Корпоративний соціальний звіт, у якому розповідає про ключові реалізовані ініціативи банку, що відповідають цілям сталого розвитку ООН та сприяють сталому розвитку бізнесу, клієнтів та суспільства.

UKRSIBBANK як частина провідної європейської групи BNP Paribas зі світовим досвідом прагне сталого розвитку економіки, знижуючи вплив на навколишнє середовище та забезпечуючи дотримання глобальних цінностей суспільства та високих стандартів корпоративного управління.

У 2021 році банк продовжував підтримувати соціально важливі проєкти, започатковані раніше, та розвивати нові ініціативи: це підтримка підприємців середнього та малого бізнесу, гендерної рівності, нові формати програми «Жінки у бізнесі» та фінансової освіти, формування культури інновацій, тощо. ESG-підхід (Environmental, Social, Governance) став основою рішень банку. Так у 2021 році UKRSIBBANK видав перший «зелений» транш на фінансування електромобілів, підтримував корпорації, які працюють в Україні, в їхньому енергетичному переході. Завдяки ініціативі Priceless Planet Coalition банк надав можливість кожному з понад мільйона клієнтів зробити свій внесок у протидію змінам клімату через щоденні NFC оплати платіжними картами Mastercard.

«У сьогоднішньому світі бізнес відіграє важливу роль у суспільстві, яке все частіше стикається з серйозними та різноманітними викликами. У результаті сучасний бізнес, будуючи плани на майбутнє, все більше уваги та часу має приділяти питанням корпоративної соціальної відповідальності. Так, робота над питаннями сталого розвитку економіки, глобальної зміни клімату, соціальних ризиків і корпоративного управління стають невід’ємною частиною плану дій на найближчі роки як у багатьох міжнародних корпораціях, так і в українських компаніях», – розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, що у 2021 році UKRSIBBANK став членом Глобального договору ООН. Банк підтвердив зобов’язання дотримуватися Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією. Також банк отримав відзнаку Business Hero Європейської Бізнес Асоціації.

Ознайомитися зі Звітом Корпоративної Соціальної Відповідальності 2021 можна тут.

Поділитися сторінкою: