28.12.2020

UKRSIBBANK організував власну школу сервіс-дизайну для співробітників

Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group започаткував власну школу сервіс-дизайну для співробітників банку. 15 учасників вже пройшли насичену двомісячну онлайн програму навчання, а головне отримали нові практичні знання, експертизу дизайну продукту, прототипування і тестування, щоб покращити досвід клієнтів банку. Адже у сучасному світі з глобалізованою конкуренцією бренди більше не можуть вирізнятися лише продуктами та цінами. Здатність запропонувати потрібні послуги, відмінний сервіс та забезпечити винятковий «досвід клієнта» – це новий шлях розвитку, переконані засновники школи сервіс-дизайну UKRSIBBANK.

Для UKRSIBBANK заснування внутрішньої школи сервіс-дизайну – це, по-перше, підтвердження клієнто-орієнтованості. Банк постійно збирає зворотний зв’язок від клієнтів, прагнучі зрозуміти потреби споживачів, запропонувати інноваційні рішення, які спрощують щоденні банківські послуги.

По-друге, курс сервіс-дизайну посилює та розвиває ключові soft-навички співробітників банку: дизайн-мислення, гнучкість, робота з даними, увага до деталей, командна робота, здатність пояснювати, розуміти та підтримувати зміни, надихати інших, управляти проєктами тощо.

Щоб сформувати проєкти та представити їх на реалізацію, учасники школи проводили реальні інтерв’ю з клієнтами, отримали багато інсайтів, візуалізували їх, тестували рішення тощо. У підсумку, банк має 9 проєктів до реалізації.

Наступного року банк планує провести нові випуски школи сервіс-дизайну, учасником якої може стати співробітник, який готовий шукати і реалізовувати кращі рішення для внутрішніх і зовнішніх клієнтів UKRSIBBANK.

Поділитися сторінкою: