16.03.2018

UKRSIBBANK організував зустріч благодійних фондів з корпоративними клієнтами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group організував першу зустріч благодійних фондів, проекти яких банк підтримує, зі своїми корпоративними клієнтами — найбільшими міжнародними та національними компаніями. Майданчиком для зустрічі стала щоквартальна бізнес-конференція з клієнтами.

«Ми знаємо, що у наших клієнтів є чимало добрих соціальних ініціатив, зокрема й близькі до наших. Утім, щоб досягнути справді стійких змін ми маємо об’єднатися та ставати ближчими один до одного. Ми щиро сподіваємося, що цей вечір став гарним початком нових ідей та проектів, які зможуть змінити на краще чиєсь життя чи навіть вплинути на суспільство», — розповіла голова благодійного комітету, начальник служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська.

На першій зустрічі UKRSIBBANK представив вісім різних проектів, більшість з яких банк підтримує більше десяти років. Це «Срібна монетка» — підтримка людей с синдромом Дауна, «Рухатись — означає жити» — реабілітація дітей ДЦП, «Світ на дотик» — друк книжок шрифтом Брайля, Здоров’я нації — організація виїзних медичних лабораторій, Фонд «Квітна» — підтримка здоров’я жінок, Благодійний фонд Афіна — дитячі математичні школи та олімпіади, «Кубок Владислава Ващука» та дім-музей Булгакова.

Поділитися сторінкою:

| 1.234 сек. | SQL -573 | 32.92MB