25.02.2019

UKRSIBBANK організував зустріч клієнтам агросектору зі світовим експертом

У лютому UKRSIBBANK BNP Paribas Group організував зустріч для своїх найкращих корпоративних клієнтів агросектору з провідним світовим промисловим експертом – фахівцем із Женеви, Швейцарія, Аленом Батлером.

Ален Батлер розповів про тренди у агросекторі, попит та пропозицію на ринку, а ще про екологічність і соціальність, світове державне регулювання. Одним з головних акцентів стала й тема «Україна як продовольчий супермаркет або ланцюжок товарних поставок». Адже агросектор – це один зі стратегічних напрямків української економіки.

«Підвищені вимоги клієнтів потребують прозорої інформації від виробників продуктів харчування про те, як цей продукт був виготовлений/ вирощений, а також стійкості та відповідальності від бізнесу – traceability & sustainability. Це спонукає виробників забезпечувати високу відповідну якість товарів та бути більш відповідальними. Водночас агротрейдери розвивають виробничі потужності для збільшення маржі бізнесу», – підкреслив Алан Батлер.

Впродовж зустрічі з клієнтами гість з Женеви обговорив важливі для розвитку агроекономіки теми:

  • основи глобального зернового ринку та умов торгівлі;
  • специфіка зернового ринку;
  • зростання попиту на зерно у відповідності до росту населення і раціону харчування;
  • концентрація зернових ресурсів та ріст врожайності;
  • структура зернової торгівлі та політика ціноутворення.

Про експерта:

Ален Батлер приєднався до BNP Paribas в 2010 році як старший радник по сировинним товарам. Промисловий і технічний експерт з банківських товарів для сировинних товарів, він проводить комплексну юридичну перевірку по всьому світу, надає інформацію про ринок. За свою кар’єру в провідних французьких транснаціональних корпораціях Danone і Rhodia він обіймав керівні посади у галузі досліджень і розробок, фінансів і закупівель. Нещодавно він працював старшим менеджером проекту в Roland Berger Strategy Consultants в Шанхаї, консультуючи як міжнародних, так і місцевих клієнтів як поліпшити свою діяльність і оптимізувати свої процеси. Ален Батлер закінчив Вищу політехнічну школу у Франції і отримав ступінь доктора філософії. Він також надає міжкультурні послуги для китайського і західного бізнесу в якості сертифікованого професійного тренера.

Поділитися сторінкою: