26.04.2018

UKRSIBBANK отримав дві нагороди на церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS – 2018 від компанії «Фінансовий клуб»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group на церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS 2018 від компанії «Фінансовий клуб» отримав перемогу у двох номінаціях в рамках сьомого щорічного дослідження «50 провідних банків України».

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став лідером тематичного рейтингу в номінації «Овердрафти», а також уже другий рік поспіль нагороду «Кращий роздрібний банкір 2018» отримує Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«За останні дні маса позитивних новин про UKRSIBBANK. Своєю нагородою я завдячую всім співробітникам нашого банку, які прямо або опосередковано працюють на рітейл! — розповів Костянтин Лежнін, заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Нагорода «Овердрафт для компаній» — це наша спільна нагорода Корпоративного бізнесу і СМБ. Відмінні результати».

Проект «50 провідних банків України» надає вичерпну інформацію про лідируючі банки, що представлені в Україні. За результатами дослідження визначено 50 провідних банків країни, а також названі десять кращих банків в окремих напрямках і сегментах банківських послуг. Рейтинг покликаний продемонструвати великому, середньому і малому бізнесу, а також фізичним особам сильні сторони банків в розрізі їх продуктів і послуг, відобразити найбільші реалізовані проекти і клієнтські портфелі. Дослідження є повноцінним гідом по ринку банківських послуг як для бізнесу, так і для фізичних осіб.

У церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS — 2018 взяли участь близько 120 учасників ринку, серед яких були представники органів влади, голови правління і

топ-менеджери
банків, які посіли лідируючі позиції в різних номінаціях.

Поділитися сторінкою:

| 1.361 сек. | SQL -572 | 33.36MB