28.05.2020

UKRSIBBANK отримав нагороду кращого роботодавця в Україні та Європі – Top Employer

UKRSIBBANK — єдиний банк в Україні, який пройшов міжнародну сертифікацію як роботодавець

UKRSIBBANK отримав нагороду кращого роботодавця в Україні та Європі — Top Employer. Це єдиний банк в Україні, який пройшов міжнародну сертифікацію як роботодавець, і одна з шести міжнародних компаній в країні, що має статус TOP Employer.

Один з ключових критеріїв успіху в проходженні такої сертифікації — залученість лідерів у процеси взаємодії з людьми. Йдеться про залучення та розвитку талантів, підвищення задоволеності та взаємодії зі співробітниками в управлінні змінами.

Дбаючи про свою команду у нових реаліях, UKRSIBBANK як Top Employer надав перевагу віддаленої роботи для тих співробітників, хто може виконувати свої обов’язки вдома. Так, для ефективного управління і залучення співробітників у перші ж дні карантину була відкрита гаряча лінія, якою управляли HR-бізнес-партнери, надаючи інформацію щодо засобів індивідуального захисту, графіка роботи, віддаленого доступу тощо. У закритому Телеграм-каналі для співробітників публікуються регулярно важливі новини, графіки організованого транспорту тощо.

За словами начальниці Департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталі Галунко, багато звернень співробітників не стосується робочого життя, а пов’язані з рівнем стресу, який є в людей, з їхнім бажанням висловитися і бути почутими. В результаті банк організував окрему лінію консультування з професійним психологом.

«Для ефективного переходу на віддалений режим HR-команда організувала різні формати навчання, вебінари, фактично ставши консультантами перших сесій віддаленої роботи в командах. Простіше кажучи, ми вчили колег, як організовувати онлайн-сесії та адміністрували перші ворк-шопи та робочі збори. Зараз ми розуміємо, що нам потрібно повернутися до звичайного операційного ритму, але враховуючи нові організаційні умови», — зазначила Наталя Галунко.

В UKRSIBBANK переконані, що готовність ділитися інформацією і відкритість керівників допомогли зберегти залученість персоналу.

«Для цього важливо, щоб лідери чітко транслювали бачення цілої картини — великого контексту і демонстрували розуміння того, як організація повинна реагувати на кризу, що буде з компанією в майбутньому. У нашій компанії ми щотижня організовуємо стрім, де топменеджмент у прямому ефірі відповідає на запитання співробітників. Дуже важливо, щоб безпосередні керівники також розуміли великий контекст, проявляли емпатію, розмовляли з людьми і пояснювали їм, як на них особисто вплинуть зміни в майбутньому», — констатувала Наталя Галунко.

Бути компанією для світу, що постійно змінюється, — це відповідати на виклики мінливого світу. Для цього потрібно залишатися гнучкими, креативними та новаторськими.

«Як відповідальний роботодавець UKRSIBBANK прагне створити таке робоче середовище, де дбають про добробут кожного працівника. Це передбачає постійний розвиток потенціалу та можливості обміну експертизою серед різних учасників міжнародного банку», – зазначила Наталя Галунко.

Міжнародна сертифікація TOP Employer започаткована у 1991 році й передбачає єдину методологію для оцінки роботодавців у всьому світі. Цього року сертифікацію пройшли 1554 організації в 118 країнах світу. Сукупно в цих організаціях працює понад 6 млн осіб.

Матеріал опубліковано на tsn.ua 25 травня 2020

Поділитися сторінкою:

| 1.106 сек. | SQL -572 | 32.92MB