04.11.2021

UKRSIBBANK отримав сертифікат «Роботодавець, дружній до молоді»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримав сертифікацію компаній «Роботодавець, дружній до молоді» в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025» та програми «Мріємо та діємо».

Сертифікацію провели Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Програма сертифікації передбачала проведення аудиту за такими критеріями як корпоративна культура, політика найму та адаптації на робочому місці, умови праці, особистісне і професійне зростання молоді, зовнішні молодіжні проєкти.

Нагадаємо, що в UKRSIBBANK BNP Paribas Group діє кілька корпоративних навчальних програм таких як «Школа лідерів», «Школа продуктового мислення», «Школа скрам-майстрів», «Школа сервісного дизайну». Банк активно залучає співробітників до роботи над проєктами в рамках програми розвитку талантів I-Players. Крім обов’язкових тренінгів по банківським стандартам, технологіям, продуктам, банк пропонує багато різних форматів розвитку управлінських і лідерських навичок з формуванням та розвитком компетенцій Data, Digital, Agile. Також понад 10 років в UKRSIBBANK діє програма «Зірки на старті». Саме стратегія навчання та розвитку персоналу стала одним із факторів успіху при проходженні міжнародної сертифікації TOP Employer 2020 і здобула пілотну сертифікацію «Роботодавець, дружній до молоді».

Поділитися сторінкою: