05.11.2021

UKRSIBBANK отримав три нагороди на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2021»

Консолідований звіт про управління, звіт КСВ та Програма розвитку талантів I-PLAYERS UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримали нагороди від Асоціації корпоративних медіа України у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України».

На бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2021» за підсумками конкурсу UKRSIBBANK отримав три нагороди:

  • II місце – отримав корпоративний фільм «Програма розвитку талантів I-PLAYERS»
    У червні 2020 року 165 співробітників UKRSIBBANK BNP Paribas Group стали учасниками Програми розвитку талантів I-PLAYERS, яка базується на win-win підході: коли і учасники, і банк досягають разом поставлених амбітних цілей. Для I-PLAYERS було створено Модель можливостей розвитку, яка дозволяє реалізовувати та розвивати власний потенціал у трьох напрямках: персональний, професійний та організаційний. Менш ніж за рік I-PLAYERS UKRSIBBANK BNP Paribas Group провели майже 100 навчальних закладів захід для більш ніж 1 000 співробітників, отримавши від них високі оцінки свого професіоналізму.
  • III місце – за якість і професіоналізм отримав Консолідований звіт про управління 2020 UKRSIBBANK BNP Paribas Group
    UKRSIBBANK опублікував консолідований звіт про управління 2020, де поділився ключовими досягненнями минулого року та планами на майбутнє. Звіт містить як фінансові, так інші дані, зокрема стратегію розвитку та бізнес-модель банку, а також інформацію про головного акціонера банку BNP Paribas. UKRSIBBANK дотримується принципів сталого розвитку, відкритої та доступної інформації.
  • III місце – за якість і професіоналізм отримав Звіт корпоративно-соціальної відповідальності UKRSIBBANK BNP Paribas Group
    Вперше звіт корпоративно-соціальної відповідальності UKRSIBBANK опублікував у 2021 році і поділився у ньому інформацією щодо ключових проєктів: внесок банку у суспільство та сектор охорони здоров’я під час пандемії covid-19, захист клієнтів та працівників банку, співпрацю з неурядовими та благодійними організаціями, запуск і розробку значущих ідей сталого розвитку.

Щорічний конкурс «Найкраще корпоративне медіа України» проводиться громадська організацією Асоціація Корпоративних медіа України вже 16-й рік постіль, об’єднуючи професіоналів та експертів у сфері корпоративних комунікацій, маркетингу, PR, журналістики, реклами.

Поділитися сторінкою: