28.10.2022

UKRSIBBANK отримав звання «HR воєнного часу» від Премії HR-бренд

UKRSIBBANK BNP Paribas Group, став одним із переможців номінації «HR воєнного часу», презентувавши програму «People First».
Програма соціальної підтримки працівників «People First» націлена на збереження працівників незалежно від їхнього місця знаходження, забезпечення безперебійної роботи бізнесу та підтримки клієнтів.

Програма комплексна та покриває багато аспектів, зокрема:

  • фізіологічні та безпекові потреби: гаряча лінія допомоги та евакуації, тимчасові прихистки в 10 містах України, оренда житла в Україні та Польщі, надання гуманітарної та матеріальної допомоги, різні компенсаційні пропозиції, виплата бонусу та перегляд заробітної плати достроково тощо;
  • соціальні потреби: безперервна консультація з питань управління персоналом та роздрібним бізнесом, онлайн зустрічі з керівниками та «теплі зустрічі» з колегами, різноманітні курси з психологічної підтримки та проведення опитувань для моніторингу та реагування на потреби працівників тощо;
  • підтримка мобілізованих співробітників та їхніх родин;
  • програма внутрішньої мобільності та міжнародної мобільності через різні варіанти працевлаштування у інші банки та установи Групи BNP Paribas.

UKRSIBBANK — як частина BNP Paribas Group і відповідальний роботодавець, постійно піклується про працівників та створює краще місце для роботи. Банк надає можливість зростати в умовах робочого середовища, поважає благополуччя кожного працівника, активно пропагує різноманітність, творчість та нестандартне мислення, для досягнення спільної мети — прогресу заради стійкого розвитку і позитивних змін. UKRSIBBANK — єдиний банк в Україні, який вже три роки поспіль проходить міжнародну сертифікацію Top Employers Institute та одна з шести міжнародних компаній в країні, що має статус #TopEmployer — кращого роботодавця в Україні та Європі.

 

Поділитися сторінкою: