24.10.2018

UKRSIBBANK передав комп’ютери бібліотеці КНУ ім. Тараса Шевченка

UKRSIBBANK BNP Paribas Group за ініціативи Благодійного Фонду «Твоя доброта» передав 50 комп’ютерів та моніторів, а також 3 багатофункціональних пристрої

(принтер+сксерокс+сканер)
Науковій бібліотеці імені Максима Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наш банк, як сучасний бізнес є активним учасником суспільства. Кожного дня ми — як частина глобальної фінансової групи BNP Paribas прагнемо створити банк із високими стандартами та позитивним впливом на навколишнє середовище та оточення: працівників, клієнтів, суспільство. Банк уважний до потреб людей та готовий зробити свій внесок для створення кращого майбутнього. А успішне майбутнє починається з якісної освіти. Саме тому ми підтримали ініціативу передачі обладнання Науковій бібліотеці імені Максима Максимовича. Ми радіємо, що відтепер студенти та наукові співробітники університету матимуть більше можливостей для успішного навчання та розвитку науки.

Зазначимо, що на честь передачі техніки директор бібліотеки Олег Сербін влаштував справжнє свято у колоній залі бібліотеки, запросивши поетів Діану Гольде та Сергія Савіна, Серж Гудман, актрису Ірину Ступку, а також талановитих студентів.

Поділитися сторінкою:

| 2.160 сек. | SQL -569 | 32.86MB