17.03.2023

Укладання додаткових угод до договорів про приймання платежів у зв’язку з переходом на нове покоління Системи електронних платежів в UKRSIBBANK

З 1 квітня 2023 року Національний банк України, а заразом і UKRSIBBANK BNP Paribas Group переходить на нове покоління Системи електронних платежів 4.0 (СЕП 4.0) на базі міжнародного стандарту ISO 20022.

Тепер усі міжбанківські платіжні операції здійснюватимуться виключно через нове покоління СЕП-4.0 та в режимі 24/7. UKRSIBBANK працюватиме щоденно, але з обмеженим переліком операцій в вихідні, святкові та неробочі дні та зі зміненим регламентом платежів.

Для виконання умов переходу на нове покоління СЕП-4.0, а також слідування Закону України «Про платіжні послуги», клієнтам, у яких є укладенні з банком договори про приймання платежів необхідно до 30.06.2023 р. включно, підписати додаткову угоду. Зробити це можна в обслуговуючому відділенні.

UKRSIBBANK стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів і працівників, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства.

 

Поділитися сторінкою:

| 1.271 сек. | SQL -579 | 33.07MB