08.12.2021

UKRSIBBANK переміг у конкурсі ГД ООН «Партнерство заради сталого розвитку – 2021»

Цьогоріч UKRSIBBANK BNP Paribas Group здобув перемогу у конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку- 2021» у номінації «Суспільство». Банк був обраний з-поміж 23 фіналістів за свій внесок у створення можливостей для навчання та розвитку дітей з вадами зору.

Офіційна церемонія нагородження відбулась у Києві на початку грудня за участю представників близько 100 компаній. Від імені банку нагороду отримала Яніна Ольховська, директорка з питань комунікації, соціальної-корпоративної відповідальності та залучення UKRSIBBANK.

Банк відзначено за реалізацію проєкту «Бачити невидиме» в межах благодійної програми «Світ на дотик», а також забезпечення дітей та інших людей з вадами зору сучасними книгами. Так, в рамках проєкту рельєфно-крапковим шрифтом Брайля надруковано 500 екземплярів книги «Гаррі Поттер і таємна кімната» Дж Роулінг у пяти частинах. Видання розповсюдили серед 25 бібліотек та закладів освіти для дітей з вадами зору. Додатково банк профінансував аудіодескрипції до одноіменного фільму «Гаррі Поттер і таємна кімната», завдяки якій діти змогли через аудіоопис відтворити сюжет відеоряду.

UKRSIBBANK приєднався до благодійної програми «Світ на дотик» у 2016 році. З того часу банк підтримує друк книг шрифтом Брайля, серед яких: «Азбука», «Кіт в чоботях», «Здоров’я та безпека», «Хлопець на всі 100%», «Дівчина на всі 100%», «Лицарі чистої планети», «Явища природи», «Гаррі Поттер і таємна кімната».

UKRSIBBANK долучився до Глобального договору ООН в Україні у жовтні 2021 року та підтвердив своє прагнення сприяти реалізації 17 Цілей сталого розвитку. Щороку Глобальний договір ООН в Україні проводить конкурс «Партнерство заради сталого розвитку» серед міжнародних компаній-учасниць договору. В рамках конкурсу міжнародне журі обирає 80 фіналістів та 12 переможців у чотирьох категоріях: «Суспільство», «Планета», «Мир», «Економічний розвиток».

Поділитися сторінкою: