23.08.2022

UKRSIBBANK: переваги обслуговування для середнього та малого бізнесу

Стратегія Групи BNP Paribas – найбільшого європейського банку, частиною якого є UKRSIBBANK, сфокусована на інвестуванні у нові технології, щоби краще обслуговувати клієнтів та розвитку сталого фінансування. UKRSIBBANK продовжує працювати у різних містах України, де це безпечно, надавати онлайн послуги та посилювати переваги діджитал-пропозицій та віддаленого обслуговування.
170 тис власників середнього та малого бізнесу вже можуть оцінити переваги користування послугами банку. Тож, чому клієнти обирають UKRSIBBANK?

За підрахунками фахівців банку, 10% всіх організацій України довіряють виплату заробітної плати в UKRSIBBANK. Адже банк має гнучку тарифну політику та індивідуальний підхід до кожної комерційної установи. Банк надає послуги, які вирішують завдання клієнтів та полегшують їх щоденні операції. Приміром в UKRSIB business можна створити одну зарплатну відомість для співробітників усіх філій.

В UKRSIBBANK клієнти отримують постійну підтримку в будь-яких ситуаціях. По всій Україні діє широка мережа відділень різних форматів роботи. Загалом їх налічується 227, сьогодні, в умовах воєнного стану, працюючих — 188. За кожним клієнтом закріплюється кваліфікований персональний менеджер, який допоможе із вирішенням усіх фінансових питань. А для підтримки клієнтів, що здійснюють зовнішньо-економічну діяльність додатково створили спеціальний чат, де у режимі онлайн можна вирішити будь-яке питання.

За внутрішніми підрахунками, UKRSIBBANK обслуговує 30% ІТ сегменту та має пропозиції по обслуговуванню фізичних осіб-підприємців, які зайняті у сфері інформаційних технологій, у тому числі для фрілансерів. Всі переваги обслуговування можна знайти у пакеті «IT Підприємець».

Система електронного банкінгу UKRSIB business — це цифровий канал для безпечного здійснення транзакцій як у національній, так і в іноземній валютах. Отримання оперативної інформації за рахунками дозволяє гнучко ними керувати, а інтеграція з обліковою системою підприємства допоможе пришвидшити процес формування документів чи платежів. А з послугою «Центр фінансового контролю» можна одночасно управляти рахунками та платіжними документами декількох компаній (в т.ч. ФОП) в єдиному інтерфейсі платформи.

UKRSIBBANK має вигідну пропозицію по торговому еквайрингу. Банк забезпечує підприємців сучасними POS-терміналами, які дозволяють зчитувати картки як безконтактно, так і контактно. Окрім цього, персонал клієнта проходить навчання по роботі із обладнанням.

З початку військової агресії UKRSIBBANK не зупинявся і продовжує робити все можливе для підтримки бізнесу. На час воєнного стану, банк скасував низку комісій у розрахунково-касовому обслуговуванні, кредитні комісії, пеню, штрафи тощо.

За більш детальною інформацією переходьте за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.260 сек. | SQL -578 | 33.23MB