05.12.2017

UKRSIBBANK— перший комерційний банк, який запустив Android Pay для держателів карток Mastercard в Україні

Акція на честь запуску послуги! З 5 грудня 2017 року по 31 січня 2018 року розраховуйтеся за допомогою Android Pay та вигравайте:

  • портативну акустику Greenwave
  • павербенк Xiaomi
  • фітнес-браслет UWatch
  • окуляри віртуальної реальності Xiaomi
  • та головний подарунок — смартфон Samsung Note 8

Ознайомтеся з офіційними умовами акції.


Київ, 5 грудня, 2017 р. — Відсьогодні клієнти UKRSIBBANK — держателі карток Mastercard — можуть скористатися перевагами безконтактних платежів за допомогою сервісу Android Pay від Google. UKRSIBBANK став першим комерційним банком в Україні, який спільно з Google та Mastercard впровадив для своїх клієнтів безпечний та зручний інструмент розрахунків в один дотик зі смартфоном та Android Pay.

UKRSIBBANK входить до провідної міжнародної банківської Групи BNP Paribas Group, яка має представництва у 74 країнах. Україна — одна з перших країн групи, де банк впровадив рішення. Запуск Android Pay став наступним кроком втілення digital-стратегії банку.

У цьому році UKRSIBBANK запустив новий онлайн-банкінг UKRSIB online та мобільний банкінг. UKRSIB online вже сьогодні нараховує 191 тис. користувачів, із яких біля 100 тис. — це користувачі мобільного додатку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року зростання кількості користувачів онлайн-банкінгу від UKRSIBBANK сягнуло 63%.

UKRSIBBANK має розвинену мережу терміналів. Згідно з картковою стратегією банку з початку 2018 року будуть встановлюватися виключно безконтактні термінали, а протягом наступних двох років банк здійснить повну заміну наявного платіжного обладнання на безконтактне.

«Ми живемо в цифровому столітті. Кожен другий українець — це власник смартфона. У 2017 році 90% опитаних інтернет-користувачів в Україні розраховуються картами через термінали. Люди прагнуть спрощувати оплати. У рамках стратегічного напряму UKRSIBBANK слідує тенденціям і прямує у світ digital», — зазначив заступник Голови правління та керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK Костянтин Лежнін.

Однією із важливих передумов для запуску Android Pay в країні стала глобальна цифрова платформа токенізації

Mastercard Digital Enablement Service
(MDES), раніше запущена в Україні, з якою працює й компанія Google. Платформа дає змогу перетворити NFC-пристрій із підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент. Для оплати з рішенням на MDES створюється унікальний шифр (токен), що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

«Україна впевнено йде шляхом інновацій, кількість каналів комерції прискорено зростає. Критично важливим стає доступ до розрахунків будь-де, будь-коли, з будь-якого пристрою і, насамперед, — зі смартфону, адже з ним хочуть розраховуватися щонайменше 72% українських онлайн-користувачів, відповідно до наших досліджень. Переконана, що розвиток цифрових інновацій — це шлях до фінансової включеності, це драйвер безготівкового способу життя. Ми дуже раді вітати перший комерційний банк в Україні, UKRSIBBANK, із запуском Android Pay, що дасть клієнтам банку новий досвід сучасних безконтактних розрахунків смартфоном у фізичних торгових точках за лічені секунди», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

«Нам приємно, що за допомогою Android Pay держателі карток Mastercard від UKRSIBBANK отримають можливість оплачувати покупки просто і безпечно. Пристрій Android можна використовувати для платежів по всій Україні. Число магазинів, де доступна наша технологія, зростає щодня», — прокоментувала команда Android Pay.

Оплата телефоном з додатком Android Pay доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище, що підтримують технологію NFC. Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити додаток Android Pay з Google Play, зареєструвати свій обліковий запис та додати до нього дані карток Mastercard від UKRSIBBANK. Для оплати з додатком Android Pay потрібно активувати телефон і прикласти його до безконтактного терміналу. Якщо ж сума платежу за карткою Mastercard перевищує 100 грн, необхідно буде розблокувати телефон, тобто верифікувати користувача (ввести графічний ключ, цифровий код чи розблокувати прилад за відбитком пальця).

У всьому світі розповсюдження смартфонів змінює підхід людей до розрахунків. За даними Дослідження Impact of Innovation від Mastercard, понад 90% споживачів використовують свій смартфон частіше, ніж будь-який інший ґаджет. В Україні рівень проникнення смартфонів складає 66%, а в 2020 році експерти прогнозують показник у 71%1 . Уже сьогодні українці проводять понад 4 години щодня зі смартфоном, за даними дослідження Impact of Innovation від Mastercard.

1 — https://www.epravda.com.ua/publications/2017/11/9/630963/

Новина про запуск Android Pay на сайті Mastercard.

Про Mastercard

Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до прес-служби банку (press@ukrsibbank.com); до Олександри Гонтар (Alexandra.Gontar@mastercard.com),

тел. 044 586 27 10
, Mastercard; а також до Оксани Яремчук (oyaremchuk@be-it.com.ua),

тел.: 044 495 29 60
, Be—it Agency.

Поділитися сторінкою:

| 1.141 сек. | SQL -574 | 33.64MB