03.04.2014

УкрСиббанк підготував пенсіонерам великодні подарунки

До кінця квітня всі клієнти, які оформили пенсійну карту, в УкрСиббанку BNP Paribas Group отримають у подарунок великодню корзину. Отримати подарунок можна в близько 240 відділеннях по всій Україні.

«Турбота про людей старшого покоління — один із пріоритетів банку і для нас дуже важливо, що ми можемо порадувати наших особливих клієнтів. УкрСиббанк традиційно розробляє для пенсіонерів ефективні, зрозумілі і вигідні продукти. З картою УкрСиббанку людина позбавляється від необхідності стояти в чергах за пенсією на пошті, адже гроші нараховуються на рахунок автоматично. А вже як ними розпорядитися — кожен вирішує сам. Можна просто зняти готівку в будь-який зручний час в банкоматі або через касу банку. Можна використовувати для оплати покупок в магазині — причому без будь-яких комісій і додаткових витрат. А можна залишити на карті, тоді на суму від 10 тис. грн буде нараховуватись додатковий прибуток у вигляді відсотків, що дозволить ще й заробити», — розказав заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Для оформлення пенсійної картки достатньо одного візиту до найближчого відділення банку. При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ІПН, а також пенсійне посвідчення або довідку з Пенсійного Фонду.

Сьогодні УкрСиббанку — частині міжнародної фінансової групи BNP Paribas довіряють більше 2 млн. українців, з яких близько 300 000 є клієнтам пенсійного віку. «За повної підтримки BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким в майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані як у міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», — запевнив ще в березні Жан-Поль Сабе, голова наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.397 сек. | SQL -569 | 32.88MB