16.08.2016

UKRSIBBANK підписав «Пакт заради молоді — 2020»

15 серпня 2016 року UKRSIBBANK став підписантом «Пакту заради молоді-2020», приймаючи на себе зобов’язання забезпечити молодь України місцями для стажування та працевлаштування до 2020 року.

Дана ініціатива збігається зі стратегічним баченням групи BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK. Крім цього банк активно розробляє і впроваджує свої програми по стажуванню та працевлаштування молоді, наприклад, програма «Зірки на старті» та програма «Стажування у відділеннях». Програма «Зірки на старті» спрямована на залучення, утримання і розвиток молодих фахівців і випускників з найкращих університетів України з метою формування сильної професійної команди менеджерів в майбутньому.

«Для UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP дуже важливим є позитивний вплив на суспільство. Ми прагнемо стати найнадійнішим гравцем у своїй галузі, спираючись на наші цінності та етику. Я знаю, багато хто думає, що банк — це тільки кредити-депозити. UKRSIBBANK — це банк позитивних змін, який покращує життя людей навколо себе. Ми серйозно ставимося до питання виховання молодого покоління українців і їх подальшого працевлаштування, тому стали підписантами цього «Пакту», коментує Яніна Ольховська, начальник служби бренда і комунікацій UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP.

Український «Пакт заради молоді 2020» — це продовження загальноєвропейської ініціативи з ініціативи Центру «Розвиток КСВ» та підтримки Міністерства молоді та спорту України. Пакт передбачає створення як мінімум 100 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором і забезпечення 10 000 місць для стажування і першого робочого місця молоді.

Поділитися сторінкою: