02.10.2020

UKRSIBBANK підписав «Пакт заради молоді-2025»

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став одним із перших підписантів оновленого «Пакту заради молоді – 2025» — амбітної ініціативи Центру «Розвиток КСВ», Міністерства молоді та спорту України за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та українського бізнесу, спрямованого на створення нових робочих місць для талановитої молоді.

«Для UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписання «Пакту заради молоді -2025» — це послідовний крок. Адже банк постійно підтримує проєкти для розвитку молоді і від самого початку — з 2016 року є підписантом «Пакт заради молоді в Україні», — розповіла директор Департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Наталя Галунко.

UKRSIBBANK активно створює сприятливі умови для залучення молоді у професійне життя та повністю відкритий для випускників вузів.

«Ми заохочуємо як студентів, так і школярів – покоління, яке найбільше цінує технології, мобільність і постійний розвиток, обирати кар’єру у світі фінансів, – продовжує Наталя Галунко. – Наші ментори завжди готові поділитися експертизою та міжнародними практиками, що допомагають досягати успіху у професійному житті. Крім того, підтримуючи молодіжні організації, ми постійно залучаємо амбітну молодь до пошуків сучасних рішень, даючи можливість розвиватися та водночас отримувати релевантний досвід».

Загалом, за майже п’ять років «Український пакт заради молоді – 2020» підписали 148 компаній: провідні банки, телекомунікаційні й торговельні компанії, великі виробничі підприємства, локальний малий та середній бізнес. Учасники проєкту створили 45 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді, близько п’яти тисяч дівчат і юнаків отримали менторську підтримку від провідних компаній.

Завдяки спільним зусиллям роботодавців, держави, громадськості та міжнародних партнерів Ініціатива Пакту була визнана CSR Europe однією з найкращих практик для молоді у Європі, а глобальна ініціатива ООН Decent Jobs for Youth назвала Пакт одним із найкращих прикладів реалізації Цілі сталого розвитку № 8 у світі.

«Сучасна молодь має надзвичайний потенціал і наше завдання допомогти їй його розкрити, допомогти знайти своє місце на ринку праці, щоб робота для молоді була не лише джерелом доходів, але й місцем, яке приносить задоволення, яке сприяє самореалізації та завдяки якому кожен може робити свій внесок у розвиток українського суспільства. Саме таку можливість багатьом молодим людям надав Пакт заради молоді – 2020», – зазначає Вадим Гутцайт, Міністр молоді та спорту України.

У межах Пакту було розроблено програму заходів, яка охоплює три основні напрями: обмін досвідом між підписантами, сприяння партнерству бізнесу й освіти та розвиток навичок для працевлаштування молоді. Також Пакт сприяв розробленню Національного плану дій щодо зайнятості молоді, положення якого було інтегровано до Основних напрямів реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць на період до 2022 року.

«Пакт заради молоді — це успішна історія про партнерство, що була написана українськими компаніями, державними партнерами та молоддю. Але історія не закінчується, вона продовжується. І в ній буде багато про мрії, які повинні бути у кожного. Наша мрія – щоб молодь залишалась і розвивала Україну. Це продемонструє оновлений Пакт-2025», – додає Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».

Ініціативу Пакту заради молоді буде оновлено та зорієнтовано на подолання нових викликів до 2025 року. Новим пріоритетом Пакту заради молоді — 2025 стане менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.

«Ми у Фонді ООН у галузі народонаселення вітаємо всіх партнерів та компанії, які протягом останніх чотирьох років об’єдналися та долучилися до цієї важливої ініціативи заради майбутнього молодого покоління України, та щиро віримо, що новий Український Пакт заради молоді — 2025 стане «інвестиційною» платформою для ще ширшого кола нових партнерів, у тому числі, серед закладів освіти, міжнародних інституцій та молодіжних організацій. Майбутнє молоді в Україні – це наша загальна відповідальність, а інвестиції в молодь – це кошти, вкладені у майбутнє цілої країни!» – підсумував Хайме Надаль, Представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Ознайомитись з підсумковим звітом «Пакт заради молоді — 2020: українська платформа можливостей» можна за посиланням.

Звіт підготовлено Центром «Розвиток КСВ» у межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2020» за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Фонду ООН у галузі народонаселення.

Поділитися сторінкою: