12.07.2016

UKRSIBBANK підтримав благодійну акцію з отримання мешканцями села повноцінної медичної допомоги

9 липня мобільна медична бригада лікарів Всеукраїнського проекту з діагностики та профілактики офтальмологічних захворювань «Дивитися та бачити» Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини» за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group безкоштовно перевірила та надала консультації 158 мешканцям селища Дніпровське Чернігівської області.

Місце проведення благодійної акції було обрано не випадково, адже мешканці селища Дніпровське, як правило, не можуть отримати повноцінний медичний огляд через віддаленість та погане транспортне сполучення із районним центром. Відсутність у селі фахівців вузького профілю також не дає людям змоги вчасно отримати необхідну допомогу.

Протягом дня працівники проекту та співробітники-волонтери банку надавали максимальну допомогу людям із селища Дніпровське. Під час акції мешканцям селища провели діагностику зору, виміряли внутрішній тиск, зробили експрес-аналіз крові на цукор. Крім того, вони мали змогу пройти обстеження і у лікаря-невропатолога. Мешканці села також безкоштовно отримали необхідні медикаменти та окуляри.

Керівник проектного офісу Департаменту комплаєнс контролю, член Комітету з благодійної діяльності АТ «УкрСиббанк» Марина Маслікова підкреслила, що такі акції допомагають покращувати рівень медичного обслуговування в селах: «Спілкуючись із жителями села Дніпровське, дізналася, що вони не мають сили дістатися до районного центру вчасно та вистояти довжелезну чергу. Так і живуть, терплячи біль і не звертаючи увагу на власні проблеми зі здоров’ям, аж доки зовсім не стане зле. Тому окрім власне допомоги, ця акція дає людям надію на позитивні зрушення у царині сільського медичного обслуговування», підсумувала пані Марина.

В UKRSIBBANK і Міжнародному благодійному фонді «Сприяння розвитку медицини» зауважили, що планують й надалі проводити подібні акції з виїздами мобільних медичних бригад, адже вони дають людям із сіл унікальну нагоду пройти повноцінний медичний огляд та потрапити на консультацію до кваліфікованих і досвідчених лікарів.

Поділитися сторінкою: