12.08.2022

UKRSIBBANK підтримав старт літньої школи «Математичний олімп»

9 серпня розпочалися заняття у Всеукраїнській літній математичній школі «Математичний олімп» для учнів 5-11 класів.

У школі навчаються діти із всієї України. У 2022 році заняття проводяться у двох форматах – дистанційно та очно. Цього року навчатимуться 5 груп по 12 дітей аудиторно і орієнтовно стільки ж віддалено. Заняття у школі триватимуть два тижні. По завершенню, учні отримають сертифікати про навчання та додаток до нього з їх здобутками.

Школа «Математичний олімп» дозволяє талановитим дітям посилити свої знання з математики та провести канікули з користю. Лекторами виступають найкращі студенти та випускники математичних факультетів вищих навчальних закладів України, левова частка з них – це КНУ ім. Тараса Шевченка.

За підтримки UKRSIBBANK, організатори школи друкують навчальні посібники з олімпіадними завданнями. Лектори та діти користуються ними як при навчанні в літній школі, так і протягом усього навчального року.

«Завдяки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, цього року у математичній школі навчаються безкоштовно дітки, чиє житло зруйноване, або ж вони втратили одного із рідних через війну. Також ми вирішили компенсувати половину вартості навчання для учнів, які вимушені були покинути свої домівки або ж мають близьких родичів у ЗСУ», – зазначила Яніна Ольховська, Директорка з питань комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Для Групи, взаємодія з молоддю і допомога в її розвитку – один із стратегічних напрямків. Внесок у розвиток талановитої молоді – це довгострокові інвестиції в інтелектуальний потенціал держави, у спільне майбутнє людства. BNP Paribas Group на постійній основі підтримує різні освітні заходи, зокрема, математичні олімпіади.

Поділитися сторінкою:

| 1.239 сек. | SQL -580 | 33.29MB