13.12.2018

UKRSIBBANK підтримує інклюзивне середовище в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group у взаємодії з ВБО «Даун Синдром» підтримує регіональні ініціативи. Нещодавно на базі Інформаційно-практичної платформи «Даун синдром: кращі практики для позитивних змін» були оголошені результати отримання грантів, зібраних під час акції «Срібна монетка».

Гранди вибороли три проекти, два з яких із Києва і один з Білої Церкви:

  1. 60 000 грн — Благодійна організація «Право на Щастя» — проект «Inklusive camp», місто Київ;
  2. 50 000 грн — Громадська організація «Дитячий фізкультурно-оздоровчий реабілітаційний центр інвалідів «Соціум» проект «Вплив фізкультурно-оздоровчої реабілітації і спорту на загальний, фізичний та інтелектуальний розвиток дитини з синдромом Дауна», місто Київ;
  3. 40 000 грн — Громадська організація «Ми – особливі» — проект «Разом до успіху», місто Біла Церква.

Також «у рамках Інформаційно-практичної платформи «Даун синдром: кращі практики для позитивних змін» декілька проектів отримали особливу подяку, ними стали:

  • Херсонська обласна організаця підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підготовку проектної пропозиції «Ми зможемо»;
  • Харківська благодiйна організація батькiв дiтей з хромосомними особливостями та докторiв-генетикiв за підготовку проектної пропозиції «Театральна студія для людей з особливими потребами».

«Насправді акція «Срібна монетка» для нас триває увесь рік. Із закінченням збору коштів після трьох місяців робота тільки починається, — зауважила Яніна Ольховська, Начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Потім ми ретельно оцінюємо надіслані проекти, щоб виявити, який із регіонів потребує пильної уваги у рішенні інклюзивних питань. Сумісно з ВБО «Даун Синдром» ми слідкуємо за тим, як розвивається робота з роботою над грантовими проектами».

Поділитися сторінкою: