22.06.2022

UKRSIBBANK підтримує клієнтів, співробітників, суспільство

Як відповідальний бізнес та роботодавець UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує своїх клієнтів, партнерів, співробітників та суспільство. Банк поділився основними ініціативами з Глобальним Договором ООН в Україні.

Безперервність банківських послуг є ключем до повноцінного повсякденного життя людей та підтримки економіки країни. Із 24 лютого команда UKRSIBBANK BNP Paribas Group забезпечує безперервність роботи банку, аби надавати якісні та потрібні фінансові сервіси майже 2 млн клієнтів: а це і великі міжнародні корпорації, і підприємці середнього та малого бізнесу, і працівники компаній, і пенсіонери.

Із перших днів війни банк запровадив низку швидких рішень для підтримки клієнтів:

 • Спростив процедури надання банківських послуг,
 • Запровадив кредитні канікули та спеціальні рішення щодо підтримки роздрібних клієнтів та підприємців середнього та малого бізнесу,
 • Скасував деякі комісії за послуги,
 • Розширив можливості інтернет-банкінгу UKRSIB online та UKRSIB business для дистанційного обслуговування,
 • Створив умови індивідуального супроводу корпоративних клієнтів,
 • Продовжив термін дії карток на 90 днів,
 • Підвищив ліміти на зняття готівки в банкоматах та відділеннях банку,
 • Завдяки підтримці Групи значно спрощено відкриття банківських рахунків українцями у Франції, Люксембурзі, Німеччині та Польщі.

Як Top Employer в Україні та Європі UKRSIBBANK дбає про добробут та безпеку своєї команди. З початку війни банк організував евакуацію на захід України 500 співробітників та їхніх сімей із зон із підвищеною небезпекою та надав фінансову підтримку всім, хто перебував у небезпечних областях.

Група дала можливість співробітникам UKRSIBBANK працевлаштуватися у своїх підрозділах по всьому світу: Польщі, Німеччині, Франції, Італії, Швейцарії, Австрії, Бельгії, Люксембурзі, Нідерландах, Португалії та ін. Водночас, UKRSIBBANK гарантує повернення на робоче місце всім, хто обрав тимчасову форму працевлаштування, що є важливим для більшої частини команди, яка чекає нагоди повернутися в Україну.

Агресія проти України вимагає солідарності між усіма європейцями та всередині міжнародної спільноти, переконані в BNP Paribas. Група створила спеціальний фонд Rescue&Recover – «Відновлення та порятунок» та вже перерахувала 10 млн євро гуманітарним організаціям, задіяним у допомозі українцям: ООН, Лікарі без кордонів, Червоний Хрест тощо.

До збору коштів залучаються як клієнти, так і співробітники Групи по всьому світі. Завдяки таким спільним зусиллям уже зібрано понад

3,5 млн євро
.

Зі свого боку, у рамках співпраці з Міжнародним благодійним Фондом «Сприяння розвитку медицини» UKRSIBBANK надав благодійну фінансову допомогу в сумі 835 000 грн для закупівлі:

 • палива та оплати транспортно-логістичних послуг із доставки гуманітарної допомоги в Харків та Чернігів, а також Донецьку, Луганську та Запорізьку області,
 • медпрепаратів та перев’язувальних матеріалів для потреб реанімації та надання невідкладної медичної допомоги у Києві та Київської області,
 • спеціалізованих важливих медичних препаратів (інсуліну, протиепілептичних та протиасматичних засобів тощо) для цивільного населення.

Нагадаємо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один з найбільших універсальних банків України, який працює на ринку з 1990 року. 60% акцій банку належать найбільшій у Європі фінансовій Групі BNP Paribas, 40% – ЄБРР.

Поділитися сторінкою: