09.12.2021

UKRSIBBANK підтримує конкурс «Створено жінками» та запрошує підприємиць до участі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group вчетверте підтримує проведення щорічного конкурсу для жінок-підприємниць «Створено жінками», організованого Французькою торгово-промисловою палатою. Мета цьогорічного заходу, в якому банк виступає генеральним партнером, відзначити власниць бізнесу, які зуміли успішно вести підприємницьку діяльність в умовах пандемії. Серед інших цілей – зменшити упередження до жінок у бізнесі, посилити їхні можливості та мотивувати на розвиток власної справи.

«В суспільстві й досі існують стереотипи про “жіночі” і “не жіночі” справи. Деякі інвестори все ще вважають, що доля жінок — доглядати за дітьми та варити борщі. Як результат — жінкам важче залучити інвестиції й, відповідно, масштабувати свій бізнес. Для Франції рівність жінок і чоловіків є цінністю і завданням. Політика фемінізації керівних ланок управління бізнесом дала результати — вже близько 40% підприємств створюються за ініціативи жінок або жінками. Я сама веду бізнес в Україні і знаю, з якими упередженнями стикаються підприємниці. Тому я розумію, як важливо підтримувати створення і розвиток компаній, заснованих жінками. Саме тому ми заснували цей конкурс і проводимо його вже четвертий рік поспіль», — розповіла Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати.

До участі запрошуються жінки-підприємці, які розпочали та розвивають власну справу на території України. Це нагода не лише позмагатись за основний приз, а й представити власні кейси серед потенційних інвесторів — французької бізнес-спільноти.

За результатами конкурсу буде визначено двох переможниць. Одна з них отримає головний приз — 100 000 грн на розвиток справи, інша — 5-денну ділову поїздку до Парижу.

«Ця премія дає значні ресурси жінкам для розвитку їхньої підприємницької діяльності і таким чином сприяє підвищенню їх присутності в економічній сфері», — прокоментувала Матильда Коме, Аташе з питань співробітництва в Посольстві Франції в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно до 30 січня 2022 року виконати наступні умови:

  • бути жінкою-підприємницею і засновницею компанії;
  • заповнити анкету на сайті https://womanccifu.com;
  • подати пакет документів:
      ppt-презентацію про себе і власний проєкт, із висвітленням досвіду роботи, основних досягнень, плану розвитку та бізнес-плану; відео про компанію і проєкт; офіційний реєстраційний документ підприємницької діяльності.

Після закінчення терміну подачі заявок буде обрано 10 фіналісток, серед яких журі конкурсу обере переможниць. Офіційна церемонія нагородження відбудеться 21 квітня 2022 року у Києві.

«Сьогодні жінки мають більше, ніж коли-небудь можливостей розвивати власні підприємницькі ініціативи. Але з іншого боку, вони все ще залишаються заручницями стереотипних мислень. У своїй щоденній діяльності підприємниці змушені не лише розвивати справу, а й доводити замовникам та інвесторам власну фаховість та надійність. Це подвійне навантаження часто зупиняє талановитих жінок спробувати реалізуватись в бізнесі. Ми бачимо ці перепони і багато років допомагаємо жінкам їх долати власними та спільними із партнерами проєктами. Цьогорічна підтримка конкурсу «Створено жінками» — ще одна можливість посприяти розвитку жіночого підприємництва та збалансувати гендерну рівність в Україні», — зазначила Яніна Ольховська, директорка з питань комунікації, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, UKRSIBBANK вже три роки поспіль розвиває проєкт «Women in Business» — «Жінки в бізнесі». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаються підприємницькою діяльністю або ж забезпечують керівництво бізнесом.

Поділитися сторінкою: