11.05.2022

UKRSIBBANK підтримує ринок ІТ привабливими умовами обслуговування

З 5 травня 2022 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group впроваджує вигідні умови обслуговування юридичних осіб — клієнтів СМБ сектору ІТ з метою підтримки бізнесу в нинішніх умовах.

Зокрема, ІТ-компанії з кодами КВЕД 58.21; 58.29; 62*; 63*; 74.10, які станом на 5 травня 2022 року не мали відкритих зарплатних проектів та діючих поточних рахунків в UKRSIBBANK, за оформлення зарплатно-карткового проєкту до кінця 2022 року сплачуватимуть 0% комісії за перерахування заробітної плати співробітникам.

Залежно від тарифного плану (ТП) клієнти мають змогу користуватись додатковими перевагами обслуговування, а саме:

  • ТП «Базовий в іноземній валюті» — до кінця 2022 року не сплачується комісія за розрахункове обслуговування рахунку та продаж іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку України;
  • ТП «Преміальний» — безкоштовне оформлення двох перших корпоративних карток Mastercard Corporate Contactless на перший рік обслуговування;
  • ТП «ЗП ФЛ ALL INCLUSIVE DE LUXE» — протягом 12 місяців не тарифікується щорічне розрахунково-касове обслуговування рахунків для двох представників компанії.

Щоб оформити зарплатно-картковий проєкт та скористатись вигідними умовами обслуговування, зверніться до найближчого відділення.

З додаткових запитань звертайтесь на гарячу лінію за телефоном 729.

Нагадуємо, нещодавно UKRSIBBANK оновив процедуру активації зарплатних карток. Відтепер активувати картку можна онлайн без відвідин відділення. Також, за потреби можна зняти готівку в банкоматах UKRSIBBANK, а також у певних торгових мережах, аптеках та АЗС.

Більше інформації — Робота UKRSIBBANK під час воєнного стану. Актуальна інформація. | UKRSIBBANK

Поділитися сторінкою:

| 1.256 сек. | SQL -571 | 33.06MB