23.05.2022

UKRSIBBANK підтвердив рейтинг на рівні uaAAА за національною шкалою

У травні рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оновив UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaAAА за національною українською шкалою, що характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками або борговими інструментами. Приймаючи рішення Агентство враховувало результати роботи банку за минулий рік, а також статистичну звітність за 2021 рік та за січень-квітень 2022 року.

«На початок травня 2022 року UKRSIBBANK дуже добре забезпечений регулятивним та основним капіталом, про що свідчать відповідні нормативи банку, які в рази перевищували встановлені НБУ граничні значення, – йдеться у повідомленні РА «Експерт-Рейтинг». – За підсумками 2021 року UKRSIBBANK отримав прибуток в обсязі 1,480 млрд грн, що на 12,80% перевищило прибуток, отриманий банком за підсумками 2020 року. Ключовим фактором росту фінансового результату стала висхідна динаміка основних статей його доходів: чистий процентний дохід банку виріс на 13,15% і склав 3,727 млрд грн, а чистий комісійний дохід збільшився на 11,54% до 1,903 млрд грн».

Поряд з цим, Агентство підкреслює, що впродовж восьми останніх кварталів поспіль банк постійно генерував вагомі обсяги прибутку, що свідчить про високу ефективність його операційної діяльності. Також Агентство вкотре нагадує про те, що UKRSIBBANK має безпрецедентно високий рівень зовнішньої підтримки від своїх акціонерів: BNP Paribas та ЄБРР.

Повна інформація про рейтинг тут.

Поділитися сторінкою: