01.12.2021

UKRSIBBANK підтвердив рейтинг на рівні uaAAА за національною українською шкалою

У листопаді рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оновило довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK BNP Paribas Group на рівні uaAAА за національною українською шкалою, що підтверджує найвищу кредитоспроможність порівняно з іншими українськими банками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення про оновлення рейтингу, агентство враховувало результати роботи банку за дев’ять місяців 2021 року, а також статистичну звітність банку за 2020 рік та за січень-жовтень 2021 року.

«Станом на початок листопада 2021 року UKRSIBBANK був дуже добре забезпечений регулятивним та основним капіталом, на що вказують відповідні нормативи банку, які в рази перевищували встановлені НБУ граничні значення, а також були вищими за середні показники даних нормативів по банківській системі України. Також станом на початок листопада 2021 року UKRSIBBANK підтримував хороший запас ліквідності, про що свідчать показники відповідних нормативів банку (Н6, LCRвв, LCRів та NSFR). Активи UKRSIBBANK, як і раніше, були добре диверсифікованими, що зменшувало вплив портфельних ризиків на діяльність банку. За підсумками 9 місяців 2021 року UKRSIBBANK отримав прибуток в обсязі 1,035 млрд грн, що на 2,97% перевищило прибуток, отриманий банком за підсумками 9 місяців 2020 року. Таким чином, UKRSIBBANK продемонстрував хороший фінансовий результат, згенерувавши вагомий обсяг прибутку та наростивши ключові статті свої доходів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що в умовах триваючих карантинних обмежень заслуговує на високу оцінку. Разом з цим, агентство підкреслює, що впродовж дев’яти останніх кварталів поспіль банк на постійній основі генерував вагомі обсяги прибутку», – йдеться в узагальненнях рейтингового агентства «Експерт Рейтинг».

Поділитися сторінкою: