28.01.2021

UKRSIBBANK підтвердив статус кращого роботодавця Top Employer в Україні та Європі

Другий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group отримує нагороду кращого роботодавця в Україні та Європі – Top Employer. Це єдиний банк в Україні, який пройшов міжнародну сертифікацію як роботодавець, і одна з семи міжнародних компаній в країні, що має статус

Top Employer 2021. Зазначимо, таке саме звання кращого роботодавця TOP Employer 2021 отримали банки BNP Paribas у Бельгії, Франції, Італії, Люксембурзі, Польщі, Туреччині.

Подібна сертифікація проводиться з 1991 року інститутом TOP Employers, який застосовує єдину методологію для оцінки роботодавців у всіх країнах світу. Наразі сертифікацію пройшли понад 1600 організацій, у яких працює 7 млн працівників, у 120 країнах світу.

«Місія TOP Employers – прискорювати вплив орієнтованої на людей стратегії, щоб робити світ роботи кращим. Така сертифікація це з одного боку визнання досягнень, а з іншого – мотивація для подальшого розвитку, – розповідає Наталя Галунко HR-директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Це доступ до найкращих світових HR-практик. Міжнародна сертифікація TOP Employer дає можливість порівняти, як ми наймаємо, розвиваємо, винагороджуємо, залучаємо працівників у розвиток організації, створюємо краще місце для роботи для наших людей не лише з кращими практиками основного акціонера BNP Paribas, а інших кращих компаній світу. Більше того, сертифікація – це відмінний стимул для вдосконалення ефективності роботи банку».

Загалом, аудит роботодавців TOP Employers охоплював 20 тем, що стосуються людських ресурсів: стратегія управління талантами, планування кадрових ресурсів, програма адаптації нових працівників, навчання та розвиток, повага до різноманіття та інклюзивності тощо. Цього року у зв’язку з пандемією Інститут особливо ретельно оцінював практики управління змінами, розвитку організаційної культури, діджиталізації, добробуту працівників та розвитку лідерських якостей.

Поділитися сторінкою: