10.04.2014

УкрСиббанк підвищив ставки по карті «Активні гроші плюс» до 20%

З кінця березня УкрСиббанк BNP Paribas Group підвищив відсоткову ставку нарахувань на залишок суми по продукту «Активні гроші плюс». Тепер клієнти банку можуть отримувати до 20% річних, що можна порівняти з пропозиціями строкових депозитів.

«Активні гроші плюс» — це унікальне поєднання зручності платіжної картки та прибутковості депозиту. Її учасник отримує миттєву картку міжнародної платіжної системи, якої може користуватися без жодних обмежень: знімати готівку у банкоматах, оплачувати без комісії свої покупки у магазинах і мережі інтернет, здійснювати перекази на кредитні та депозитні рахунки без відвідування відділень банку. Але при цьому на всю суму залишку постійно нараховуються відсотки, що дозволяє користувачеві отримувати додатковий дохід.

Ілюстрацією вигідності даної пропозиції є наступний приклад: якщо щомісяця залишок на рахунку складає 2 000 грн., то процентний дохід клієнта за рік складатиме 360 грн. Не менш важливим для користувачів програми «Активні гроші плюс» є той факт, що протягом усього терміну вкладу гроші залишаються під надійним захистом. Адже УкрСиббанк — один з найстабільніших банків України. Гарантією його стабільності є найбільша міжнародна фінансова група BNP Paribas, до складу якої входить банк. «При повній підтримці BNP Paribas Group УкрСиббанк є ключовим гравцем українського банківського ринку і неодмінно залишиться таким у майбутньому. BNP Paribas не планує йти з України. Ми переконані як у міцності УкрСиббанку, так і в якісному потенціалі його співробітників», — запевнив

Жан-Поль
Сабе, голова Наглядової ради УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.070 сек. | SQL -569 | 32.88MB