17.06.2022

UKRSIBBANK починає випуск віртуальних карток єПідтримка

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав державну програму єПідтримка та в рамках співпраці з Міністерством цифрової трансформації України випускатиме віртуальні картки для зарахування допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), та інші програми виплат в майбутньому.

Для оформлення віртуальної картки єПідтримка необхідно мати відкритий рахунок в UKRSIBBANK та завантажити додаток UKRSIB online. В UKRSIB online необхідно виконати наступні дії:

  • переконатися, що мобільний банкінг оновлено до останньої версії;
  • натиснути «+» на головній сторінці та обрати «відкрити картку єПідтримка;
  • прийняти умови договору, за бажанням підключити SMS-інформування;
  • підтвердити операцію кодом з SMS.

Відкриття та обслуговування картки єПідтримка безкоштовне, а зарахування коштів від держави здійснюється без комісії. Карткою можна буде розраховуватись в торгово-сервісних мережах та АЗС через платіжні застосунки Apple Pay та Google Pay, а також в інтернеті через додаток UKRSIB online. Серед іншого в UKRSIB online коштами з державної допомоги можна оплатити комунальні послуги, поповнити мобільний та здійснити перерахунки на інші банківські карти.

«Інтеграція єПідтримки є частиною втілення стратегії розвитку інновацій та технологій банку у сфері діджиталізації. Торік ми активно підтримували курс НБУ на безготівкову економіку. Цього року долучились до ініціативи Мінцифри та реалізували право вимушено переселених клієнтів на державну допомогу. Для нас клієнти є найвищим пріоритетом, тож невпинно працюємо над удосконаленням клієнтського досвіду, релевантного для нинішніх умов та викликів», – розповів Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Державна програма єПідтримка створена для реалізації різноманітних соціальних виплат українцям. Зокрема, через неї пройшли виплати населенню та бізнесу на час пандемії коронавірусу. Наразі через програму можна також оформити допомогу внутрішньо переселеним українцям та бізнесу, що підтримує працевлаштування ВПО. Щоб отримати виплати, необхідно подати заявку на отримання допомоги через застосунок Дія, органи соціального захисту населення, представників місцевої влади або ЦНАП.

Поділитися сторінкою:

| 1.136 сек. | SQL -570 | 32.9MB