21.09.2017

UKRSIBBANK поділився з корпоративними клієнтами бізнес-аналітикою

Днями UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів чергову зустріч клієнтів корпоративного бізнесу, де поділився цікавою інформацією, бізнес аналітикою та прогнозами.

Вже два роки поспіль UKRSIBBANK — як банк позитивних змін щокварталу збирає клієнтів корпоративного бізнесу на зустрічі-конференції з експертами ринку, представниками міністерств, НБУ, МВФ.

Цього разу 160 учасників конференції — провідні міжнародні та найбільші українські компанії отримали експертну думку та аналітичні дані щодо економічної ситуації як на міжнародних ринках, так і локальному.

Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Сергій Ягнич підкреслив, що глобальна економічна ситуація стабілізується. У своїй доповіді він також зупинився на кількох аспектах, зокрема глобальне економічне зростання та збереження стабільного рівня, монетарна політика та позитивні прогнози, помірне сезонне коливання курсу гривні.

«Наша мета зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим. Тому й надалі продовжимо збирати наших клієнтів, щоб поділитися важливими даними. Наступна зустріч запланована на грудень, — підкреслила начальник служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Яніна Ольховська. — Крім того, такий формат зустрічей — гарна нагода для налагодження ефективних бізнес-знайомств».

Поділитися сторінкою:

| 1.092 сек. | SQL -570 | 32.87MB