05.11.2014

УкрСиббанк повертає 7% витрачених коштів

З 1 листопада 2014 року власники карт з технологією PayPass від УкрСиббанку BNP Paribas Group можуть розраховувати на повернення 7% від витраченої суми при безготівковому розрахунку за товари та послуги. Таким чином, коли сума розрахунків за один календарний місяць досягне 1000 грн, клієнт має можливість повернути 7% від суми усіх наступних розрахунків.

Щоб отримати відсоток від покупок, потрібно оформити платіжну картку з технологією PayPass та розраховуватися нею у торгівельній мережі України або через інтернет. При цьому максимальна сума повернення складає 70 грн. Акція триватиме до 31 січня 2015 року.

У 2014 році обсяг безготівкових розрахунків за допомогою банківських карток УкрСиббанку в інтернеті та роздрібній мережі зріс на 49% у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року. Разом з тим, нещодавно в Україні різко зросла популярність розрахунів за допомогою безконтактної технології. Це зумовлено зростанням кількості терміналів PayPass — вони вже є в 25 тис. магазинів, ресторанів, аптек, заправок.

Тому з літа 2014 року УкрСиббанк почав випуск карток з чіпами PayPass. До речі, 20% клієнтів УкрСиббанку замовляють додаткові картки з технологією безконтактного розрахунку.

«Картка з технологією PayPass — це зручність і безпека розрахунків. Адже таку картку не потрібно передавати касиру, а здійснюючи покупки на суму до 100 грн, клієнтові навіть не треба вводити PIN-код. Повернення 7% вартості покупок при розрахунку карткою стане чудовим бонусом до комфортного обслуговування в УкрСиббанку», — зазначив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Офіційні правила акції (російською).

Поділитися сторінкою:

| 1.710 сек. | SQL -569 | 32.86MB