01.08.2017

UKRSIBBANK представляє в Україні «Валеріан та місто тисячі планет» — найдорожчий європейський фільм

UKRSIBBANK BNP Paribas Group представляє в Україні «Валеріан та місто тисячі планет» — наймасштабніший європейський фільм від легендарного кінорежисера Люка Бессона.

Кінофільм вийшов у світовий прокат 21 липня. В Україні офіційна прем’єра картини відбудеться 10 серпня. Але вже сьогодні з героями фантастичного фільму можна «познайомитися» у 53 відділеннях банку. Так, група BNP Paribas у багатьох країнах своєї присутності організувала спеціальні фотозони.

UKRSIBBANK як частина міжнародної групи BNP Paribas представляє в Україні не лише якісний європейський фінансовий сервіс, а й культурні традиції. Міжнародна Група BNP Paribas вже понад сто років підтримує європейський кінематограф. Це одне зі справжніх захоплень, яке банк розділяє зі своїми клієнтами. BNP Paribas — банк для світу, що змінюється, завжди підтримує інновації. Фантастичний фільм «Валеріан та місто тисячі планет» — є втіленням сміливих ідей та новітніх технологій майбутнього.

Для BNP Paribas партнерство з «Валеріаном» — чудова нагода поділитися своїм баченням майбутнього: позитивні зміни, пов’язані з культурою інновацій та технологіями, які слугуватимуть як клієнтам, так і персоналу у всьому світі.

Поділитися сторінкою: