03.11.2021

UKRSIBBANK приєднується до Глобального договору ООН

У жовтні 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став членом Глобального договору ООН. Банк зобов’язався дотримуватися Десяти принципів Глобального договору у сфері захисту прав людини, трудових відносин, охорони довкілля та боротьби з корупцією.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один із найбільших універсальних банків України, який працює на ринку більше 30 років. Понад 15 років UKRSIBBANK є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що має 200-річну історію, амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності та прагне позитивно впливати на суспільство і довкілля.

Як частина групи BNP Paribas, UKRSIBBANK реалізує 9 секторальних політик, пов’язаних із бізнесом. У цьому напрямі група виступає позитивним прикладом для всіх міжнародних і локальних організацій, адже її основне завдання – це позитивний внесок в розвиток спільноти та збереження планети.

«Фінансуючи та обслуговуючи великі й малі компанії, підприємців, клієнтів, UKRSIBBANK щодня сприяє розвитку економіки України. Як партнер, ми допомагаємо своїм клієнтам реалізовувати проєкти, які формують та покращують їхнє життя. Водночас ми дотримуємося інвестиційної політики відповідального соціального та екологічного фінансування, етичності бізнесу, підтримуємо різноманітність та інклюзію, залучаємо до соціально важливих проєктів команду та партнерів, які поділяють цінності сталого розвитку», – розповідає Яніна Ольховська, директорка з питань комунікацій, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У своїй щоденній операційній діяльності UKRSIBBANK реалізовує та підтримує проєкти, орієнтовані на 17 Цілей сталого розвитку ООН. Наразі банк працює за чотирма ключовими напрямками.

По-перше, це запобігання кліматичним змінам та перехід на нові альтернативні джерела енергії. Банк прагне бути Зеленою компанією: не використовує одноразовий пластик, підтримує партнерів у питаннях переходу на поновлювані джерела енергії та допомагає клієнтам, які працюють у сфері захисту екології.

По-друге, підтримка підприємців. Банк заохочує людей із різноманітними знаннями створювати та розвивати бізнес, підтримує соціальні та підприємницькі інновації. Саме для цього UKRSIBBANK сприяє ІТ-стартапам, розвитку інклюзивних програм тощо. Так, уже кілька років поспіль банк активно реалізовує програму Women In Business для заохочення розвитку жінок, які займаються підприємництвом або хотіли б мати власну справу. Більше того, як Тop Employer в Україні та Європі, UKRSIBBANK приєднався до Декларації за гендерну рівність і протидію домашньому насильству на підтримку Цілей сталого розвитку ООН № 5 «Гендерна рівність» і № 8 «Гідна праця та економічне зростання».

По-третє, це підтримка молодого покоління. Банк активно взаємодіє з молодіжними організаціями, залучає амбітну молодь до пошуків сучасних рішень, надає їй можливість розвиватися та здобувати досвід співпраці з міжнародною компанією. Крім того, банк сприяє фінансовій освіті дітей та підлітків.

І по-четверте, це локальні екосистеми. У цьому напрямку UKRSIBBANK підтримує місцеві проєкти, прагне поліпшити соціальне і культурне середовище в тих містах, де працює.

«Ми прагнемо позитивно впливати на суспільство та довкілля і доводимо це на рівні операційних рішень. Насамперед ми підтримуємо проєкти, на які можемо впливати завдяки доступності наших продуктів та послуг. Це, зокрема, партнерські програми, дії відповідального роботодавця, прозора закупівельна політика, програми корпоративно-соціальної відповідальності, а головне — залучення нашої команди до проактивної позиції», – продовжила Яніна Ольховська.

Для довідки:
Мережа Глобального договору ООН в Україні
Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact (Глобального договору Організації Об’єднаних Націй). Це найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Поділитися сторінкою: