30.10.2014

УкрСиббанк Private Banking – двічі кращий за версією журналів The Banker і PWM

УкрСиббанк Private Banking другий рік поспіль став тріумфатором рейтингу Private Banking Awards від провідних британських журналів The Banker і PWM, що входять до групи Financial Times.

УкрСиббанк Private Banking другий рік поспіль став тріумфатором рейтингу Private Banking Awards від провідних британських журналів The Banker і PWM, що входять до групи Financial Times. За результатами успішної минулорічної роботи банку авторитетне журі присудило йому звання

«Best Private Bank in Ukraine 2014»
.

«Високий рівень обслуговування та багаторічний досвід BNP Paribas Group на ринку приватного крупного капіталу дозволили нам завоювати довіру та лояльність клієнтів. Нам особливо приємно, що всебічний розвиток нашого бізнесу в непростий для країни час визнано міжнародними експертами, — зазначив Олексій Александров, заступник голови правління, начальник департаменту персонального банківського обслуговування УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Стати лідером на ринку завжди складно, але утримати високу планку, стабільно виправдовуючи довіру та перевершуючи очікування найвимогливіших клієнтів, — ось справжній виклик. І для нас честь його прийняти».

УкрСиббанк можна справедливо вважити лідером українського ринку в сегменті private banking. У різні роки банк визнавали кращим в Україні за версією Global Finance, кращим Private Banking у рейтингу ділового видання «Инвестгазета», а в 2012, 2013 і 2014 роках він отримав титул

«Кращий сервіс Private Banking»
в Україні за версією Euromoney.

Сьогодні УкрСиббанк Private Banking обслуговує близько 2200 клієнтів, надаючи ексклюзивні послуги відповідно до кращих світових стандартів, можливостей і багаторічного досвіду BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.178 сек. | SQL -571 | 33.51MB