24.02.2015

УкрСиббанк Private Banking – найкращий у межах країни та Групи

12 лютого 2015 року під час урочистої церемонії в Лондоні УкрСиббанк BNP Paribas Group четвертий рік поспіль названо лауреатом звання «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney

12 лютого 2015 року під час урочистої церемонії в Лондоні УкрСиббанк BNP Paribas Group четвертий рік поспіль названо лауреатом звання «Кращий сервіс Private Banking» в Україні за версією авторитетного міжнародного ділового видання Euromoney.

«В основі нашого успіху професіоналізм української команди, яка в 2015 році відзначає десятиріччя своєї роботи, глобальний досвід і підтримка BNP Paribas Group, одного з найбільших та найуспішніших гравців на світовому банківському ринку та на ринку управління великим приватним капіталом (wealth management) зокрема. Наша стратегія незмінно передбачає акцент на якості, надійності, безпеці та турботі про клієнтів», — відзначив Філіп Жоаньє, голова правління УкрСиббанку BNPParibasGroup.

Важливо зазначити, що у рейтингу Euromoney окрім УкрСиббанку призерами рейтингів у своїх країнах стали ще 8 банків групи BNP Paribas. УкрСиббанк при цьому було відзначено найкращим Private Banking у категоріях: «Клієнти з активами надвисокої вартості», «Клієнти з активами високої вартості», «Управління активами», «Філантропія/Соціальна відповідальність», «Міжнародні клієнти».

«У 2014 році ми конкурували не лише з професіоналами послуг із управління великим приватним капіталом на ринку України, але і з самим ринком, турбулентністю та невизначеністю, — підкреслив Олексій Александров, заступник голови правління, начальник департаменту Private Banking УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Вочевидь, в умовах такої непростої економічної ситуації в Україні відповідальність перед клієнтом, а також вимоги до якості послуг зростають у багато разів. Тим важливіше визнання нашої роботи з боку солідного видання Euromoney».

Десять років тому УкрСиббанк першим в Україні запропонував клієнтам формат Private Banking. Сьогодні загальна кількість клієнтів УкрСиббанк Private Banking складає більше 2000.

Повний перелік лауреатів можна знайти на сайті Euromoney.

Поділитися сторінкою:

| 1.130 сек. | SQL -570 | 32.89MB