15.04.2014

УкрСиббанк призупиняє діяльність у Криму

З 14 квітня УкрСиббанк BNP Paribas Group з незалежних від банку причин призупиняє роботу 18 своїх відділень у Криму.

Зробивши все для збереження роботи в Криму, УкрСиббанк, що входить до групи найбільших, прийняв рішення призупинити діяльність у регіоні.

Отримати депозити, здійснити керування коштами на поточних рахунках та ін. можна у відділенні УкрСиббанку №210, яке розташоване у Миколаєві по вул. Адмірала Макарова, 60-В.

Увесь спектр банківських операцій, серед яких управління рахунками, грошові перекази, відкриття депозитів та ін., як завжди доступний клієнтам через інтернет-банкінг, а також у відділеннях Миколаєва, Херсона, Запоріжжя та інших міст України.

Як відповідальний роботодавець УкрСиббанк виконає всі відповідні зобов’язання, передбачені законодавством України. Частина співробітників продовжать працювати в УкрСиббанку на території Криму або можуть бути працевлаштовані в інших регіонах України.

Будучи частиною міжнародної банківської групи BNP Paribas, УкрСиббанк підтверджує повне і своєчасне виконання своїх зобов’язань перед усіма клієнтами у повному обсязі. Банк безумовно буде виконувати усі свої зобов’язання відповідно до укладених договорів. Усі зобов’язання УкрСиббанку, у тому числі за платіжними картками, депозитами, рахунками та іншому обслуговуванню, є дійсними до повного виконання договірних зобов’язань.

Поділитися сторінкою: