13.12.2013

УкрСиббанк продовжує оновлення відділень в Україні

10 грудня 2013 року в самому серці Києва за адресою вул. Володимирська, 47, відкрилось оновлене відділення УкрСиббанку в новому форматі. Раніше банк відкрив оновлене відділення у центрі Харкова за адресою пров. Вірменський, 1/3. Банк продовжує процес трансформації торгової мережі.

«І справа не просто у сучасному дизайні та зовнішньому оздобленні. Це нова концепція банківського сервісу для людей, які цінують свій час, комфорт і сучасні технології. УкрСиббанк активно розвивається і одне з яскравих тому підтверджень — оновлення наших відділень у різних регіонах країни. Позитивні зміни клієнти можуть побачити у 200 відділеннях по всій Україні — в Києві, Харкові, Запоріжжі, Донецьку, Луганську, Черкасах, Сумах, Хмельницькому та інших містах», — розповів керівник Київського регіону роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Владлен Дєдков.

У відділенні представленно повний спектр продуктів та сервісів, як для індивідуальних клієнтів, так і для юридичних осіб. Будь-який клієнт в комфортних умовах може провести потрібні операції, а також отримати консультацію спеціалістів або допомогу персонального фінансового менеджера. Відділення оснащене сучасним обладнанням і засобами зв’язку, які дозволяють оперативно здійснювати всі фінансові операції.

Відділення організовано так, щоб клієнти максимально ефективно могли використовувати свій час. У відділенні передбачені зони для індивідуальних клієнтів і для клієнтів середнього і малого бізнесу: зони зустрічі, очікування, консультації, виділена каса для клієнтів з великими сумами і кімната для переговорів. Для оперативності рішення фінансових питань у відділенні розміщена зона для самообслуговування StarExpress24/7. Також у відділенні встановлено спеціальний комп’ютер, за допомогою якого можна зайти на сайт my.ukrsibbank.com і виконати необхідні операції через інтернет-банкінг Star24. Поки батьки зайняті фінансовими питаннями, маленьких відвідувачів порадують дитячі книжки, іграшки, розмальовки і кольорові олівці.

«Вдосконалення торгівельної мережі та інвестиції в якість обслуговування клієнтів є надзвичайно важливим аспектом для успішного розвитку банку на ринку», — підкреслив заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

Сьогодні УкрСиббанк обслуговує більше 2 мільйонів клієнтів. Такою довірою і лояльністю жителів України, підприємців і корпоративних компаній банк користується завдяки якісному обслуговуванню і, звісно, підтримці основного акціонера — найбільшої, представленої в Україні, фінансової групи BNP Paribas.

«Наша відповідальність перед клієнтом — в безумовному виконанні взятих на себе зобов’язань, — говорить голова правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє. — Ми пишаємося бездоганною репутацією, яку підтверджуємо вже більше 20 років, і наш найдорожчий актив — це довіра 2 мільйонів клієнтів по всій Україні».

Поділитися сторінкою: