30.11.2022

UKRSIBBANK продовжує підтримку еквайрингу до кінця року без зміни тарифів

Для підтримки малого та середнього бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує дію пропозиції «Підтримка еквайрингу» зі зниженою базовою комісією до кінця року.

Зважаючи на те, що міжнародні платіжні системи підвищили ставки інтерчейндж* до 1% з 1 грудня 2022 року, для клієнтів UKRSIBBANK продовжує діяти знижена базова комісія – 1,4% від суми операції за проведення розрахунків платіжними картками MasterCard, Visa та ПРОСТІР через термінали.

Щоби скористатися пропозицією потрібно звернутися до персонального менеджера або до відділення банку, де допоможуть з оформленням послуги на умовах тарифного плану «Торговельний еквайринг СМБ» та відкриттям поточного рахунку у гривні.

Сьогодні малий та середній бізнес стикається із низкою викликів та разом з цим, є потужною основою для відновлення економіки нашої країни. Як стабільний фінансовий партнер, що пропонує надійний та сучасний банкінг, банк підтримує та створює для підприємців сприятливі умови розвитку. Продовження спеціальної пропозиції «Підтримка еквайрингу» без зміни тарифів дає можливість середньому та малому бізнесу продовжувати працювати та отримувати вигідні умови при використанні POS-терміналів банку на їх торговельно-сервісних точках.

Більше інформації за посиланням.

* Інтерчейндж – це комісія, яку банк, що обслуговує підприємство чи ФОП, перераховує банку, карткою якого відбулась оплата покупки. Іншими словами, це міжбанківська комісія: банк, що підключив (встановив) у магазині (салоні краси або кав’ярні тощо) свій платіжний термінал, тобто банк-еквайр, має заплатити комісію банку, карткою якого покупець (клієнт) платить, тобто банку-емітенту.

Поділитися сторінкою: