07.06.2021

UKRSIBBANK продовжує видавати кредити на енергоефективні товари

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує програму кредитування енергоефективних товарів та надає можливість своїм клієнтам – фізичним особам – отримати кредит на купівлю енергоефективного обладнання на вигідних умовах.

UKRSIBBANK активно працює над тим, щоб створити в Україні інфраструктуру для «green banking проєктів», і для здійснення позитивного впливу банківської діяльності на довкілля ми підтримуємо партнерів з питань переходу на поновлювані джерела енергії, популяризуємо ці рішення серед клієнтів, розвиваючи «циркулярну» економіку.

Клієнти банку від початку мають доступ до фінансування на найкращих умовах, тому можуть отримати кредит на купівлю енергоефективного обладнання безпосередньо у відділенні UKRSIBBANK BNP Paribas Group за короткий термін часу завдяки тому, що банк видає кредит на купівлю енергоефективного обладнання без довідки про доходи.

Кредитування енергоефективних товарів для фізичних осіб – з часом перетвориться у інвестицію, яка допоможе у майбутньому заощаджувати кошти, створює комфорт у будь-яку пору року, є підтвердженням вашого свідомого ставлення у боротьбі зі змінами клімату і впливі на екологію та довкілля.

Детальніше про умови кредитування та партнерів у ваших містах ви можете дізнатись за номером інформаційної лінії банку 729.

Поділитися сторінкою: