14.08.2019

UKRSIBBANK пропонує корпоративним клієнтам переваги Global EBICS

UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжує надавати інноваційні цифрові рішення корпоративним клієнтам. Банк запустив Global EBICS (Electronic banking internet Communication standard – Стандарт електронних банківських операцій). Це канал мультибанкінгу, що базується на німецькому стандарті банківських транзакцій, який ефективно та безпечно обслуговує бізнес у різних країнах світу.

Global EBICS розширює перелік банківських сервісів (посилюючи раніше надавані пропозиції Connexis та SWIFTnet).

Global EBICS якнайкраще підходить для міжнародних клієнтів (великі корпорації та компанії середнього бізнесу), які прагнуть керувати своїми рахунками з-за кордону, використовуючи німецьку ІТ-інфраструктуру. Таким чином, завдяки надійному протоколу передачі файлів для облікових записів, корпоративні клієнти UKRSIBBANK можуть використовувати єдиний формат для транзакцій у різних країнах світу.

Основні переваги Global EBICS для корпоративних клієнтів UKRSIBBANK:

  • Скорочення витрат та Операційних ризиків.
  • Контроль та покращення керування грошовими потоками у всьому світі.
  • Посилення безпеки шляхом захисту від внутрішнього та зовнішнього шахрайства.
  • Упорядкування локальних рішень та можливість зробити їх глобальними за допомогою BNP Paribas.
  • Експертиза глобальної команди cash-management, що володіє потужними та актуальними знаннями у галузі місцевих та глобальних рішень;
  • Інфраструктура, створена для опрацювання великих обсягів транзакцій.

Особливості Global EBICS:

  • Багаточисельні формати файлів (EPC XML для SEPA, ISO XML (змішані передачі SEPA та міжнародний), MT101, локальний формат).
  • Детальна звітність (можливість відслідковувати відмови, простежувати відхилення та повернення із pain.002 та camt 054, виписки рахунків на кінець дня MT940 та MT940GVC (для німецьких облікових записів), виписка Intraday MT942).
  • Сучасні протоколи безпеки та електронний підпис.
  • Сервіс та підтримка.

«Global EBICS забезпечує широке використання EBICS та поєднує в собі найсучасніші провідні функції високої безпеки каналу з охопленням по всьому світу. Global EBICS дозволяє корпоративним клієнтам UKRSIBBANK оновити свої локальні рішення до глобальних», підкреслив Ханс Брук, заступник голови правління, начальник департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Послуга EBICS доступна у різних країнах, де BNP Paribas обслуговує своїх корпоративних клієнтів (зокрема, у Австрії, Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Швеції, Швейцарії, Сінгапурі, Великій Британії, США, Канаді тощо).

Поділитися сторінкою: