15.12.2021

UKRSIBBANK ПРОПОНУЄ ШВИДКІ РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Одним із пріоритетних напрямків діяльності UKRSIBBANK BNP Paribas Group є співпраця з малим та середнім бізнесом. У багатьох розвинених країнах світу цей напрямок зарекомендував себе потужним драйвером якісних економічних змін, адже на нього припадає 60% збільшеної доданої вартості, згідно з даними Організації економічної співпраці та розвитку.

В умовах пандемії банк приділяє особливу увагу підтримці розвитку малих та середніх підприємств, а також сприяє масштабуванню їхньої діяльності через кредитування. Так, проаналізувавши потреби клієнтів, у жовтні 2021 року було впроваджено нову кредитну пропозицію «Швидко». Основними перевагами цього продукту є спрощений підхід до аналізу бізнес діяльності позичальника та швидке прийняття рішення. Цей підхід знайшов відгук серед клієнтів банку та дозволив всього лиш за два місяці оформити більше 270 кредитів на суму близько 595 млн грн.

Програми «Швидко» пропонують кредитування у національній валюті на суму до 10 млн грн терміном до 24 місяців під процентну ставку 12,9%. Рішення стосовно запиту приймається впродовж двох днів.

«Сьогодні ми обслуговуємо більше 160 тисяч клієнтів середнього та малого бізнесу. Ми дуже цінуємо їхню довіру та підтримуємо наміри розвинути та масштабувати власний бізнес. Лише за останні 11 місяців 2021 року видали понад 4 тис кредитів на суму більше 3 000млн грн. Щороку інвестуємо в розвиток нових продуктів та спрощення кредитних процедур, аби наші клієнти легше та швидше отримували необхідне фінансування для розвитку власної справи», – розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK.

Нагадуємо, що юридичні особи, клієнти банку можуть також оформити беззаставний кредит «Легкий овердрафт». Овердрафт доступний на суму до 2 млн грн від 9,9% річних терміном до 12 місяців. Рішення стосовно видачі кредиту затверджується протягом двох днів.

Поділитися сторінкою: