16.01.2021

UKRSIBBANK пропонує скористатися вигідними пропозиціями від Mastercard

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує своїм клієнтам – власникам преміальних карток Platinum, World Black Edition чи World Elite від Mastercard – скористатися вигідними пропозиціями у зимовий період.

Клієнти UKRSIBBANK, які обирають відпочинок у Буковелі, можуть отримати:

  • Ранній заїзд або пізній виїзд за умови наявності вільних номерів у день поселення/виселення у готелях «Буковель». Щоб скористатися пропозицією з 15 січня по 31 березня 2021 року, оплатіть проживання преміальною карткою Platinum, World Black Edition чи World Elite на сайті bukovel.com або на рецепції у готелях «Буковель» та обирайте одну з двох опцій: раннє заселенням з 8:00, або ж пізній виїзд – звільнення номеру до 16:00. Пред’явіть на рецепції у готелях «Буковель» преміальну картку Mastercard від UKRSIBBANK: Platinum, World Black Edition чи World Elite, якою було сплачено послуги проживання на сайті bukovel.com, щоб пройти реєстрацію без черги (Fast Line).
  • 15 % кешбеку на ski паси для підкорення гірських схилів. Щоб скористатися пропозицією з 4 січня по 31 березня 2021 року, придбайте ski паси на bukovel.com, розрахувавшись преміальною карткою Platinum, World Black Edition чи World Elite на сайті bukovel.com.
  • Гарантовану знижку 10% на меню на вечірках Atlas Weekend Bar & Apres Ski. Щоб скористатися пропозицією з 7 січня по 31 березня 2021 року відвідайте вечірки Atlas Weekend Bar & Apres Ski та розрахувавшись преміальною карткою Platinum, World Black Edition чи World Elite за допомогою NFC на території заходу отримайте гарантовану знижку 10% на меню.
  • Запальні вечірки, смачний фуд корт у спеціальному лаунж барі Atlas Weekend Bar & Apres Ski для власників преміальних карток Mastercard. Щоб скористатися пропозицією потрібно бути власником преміальної картки Mastercard World Black Edition чи World Elite від UKRSIBBANK, здійснити за останні 30+5 днів (не враховуючи вихідні перед відвідуванням) карткою транзакції на суму понад 6000 грн та з 7 січня по 31 березня 2021р відвідати лаунж бар на Atlas Weekend Bar & Apres Ski в Буковелі
  • Знижка на 400 грн на трансфер Івано-Франківськ – Буковель, оплачуючи поїздку карткою Mastercard у мобільному додатку Uklon. Щоб скористатися пропозицією з 7 січня по 31 березня 2021 року, обміняйте 10 балів на промокод. Для цього за необхідності встановіть мобільний додаток Uklon та додайте преміальну картку UKRSIBBANK як спосіб оплати. Активуйте промокод у відповідному полі «Промокоди» у мобільному додатку Uklon. Введіть маршрут (з будь-якої вулиці Івано-Франківська до Буковелю) та оберіть спосіб оплати – карткою Mastercard. Ціна поїздки автоматично перерахується зі знижкою. Бали на промокод можна обміняти лише один раз. Пропозиція не поширюється на поїздки в інших напрямках.

З карткою UKRSIBBANK відпочивати завжди вигідно. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: