03.10.2018

UKRSIBBANK провів другу у цьому році зустріч-конференцію з корпоративними клієнтами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів чергову зустріч клієнтів корпоративного бізнесу, де поділився важливою інформацією, бізнес-аналітикою, прогнозами, ключовими макроекономічними трендами і тенденціями.

Після вступної промови Філіпа Дюмеля, Голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, про роль Європейського інвестиційного банку у розбудові української економіки розповів Голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон. Також з промовою виступила і спікер від представництва Європейського Союзу в Україні, Керівник торгово-економічного відділу — Яна Герцег.

За даними аналітиків UKRSIBBANK, у 2018 році глобальне економічне зростання продовжуватиме зміцнюватися. Також позитивну динаміку показує й українська економіка. Спостерігається потужне зростання ВВП і цей темп пришвидшується.

«У економіці України вже

10-й квартал
поспіль спостерігається тенденція до зростання. Ми знаходимося на піку у цьому бізнес циклі і очікуємо, що у 2018 році економіка зросте на 3,4%», — зауважив Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Сергій Ягнич.

У своїй доповіді Сергій Ягнич зупинився на різних акцентах, зокрема глобальне економічне зростання, монетарна політика та позитивні прогнози, розповів про ситуацію на ринках, що розвиваються.

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже третій рік щоквартально збирає своїх клієнтів — це провідні міжнародні та найбільші національні компанії на спеціальні зустрічі-конференції. Цього разу захід відвідали понад 200 клієнтів корпоративного бізнесу які отримали експертну думку та аналітичні дані щодо економічної ситуації як на міжнародних ринках, так і локальному.

Поділитися сторінкою: