24.04.2020

UKRSIBBANK провів онлайн-конференцію для корпоративних клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group турбуючись про безпеку своїх клієнтів чергову конференцію для корпоративного бізнесу у форматі онлайн виступу, під час якого експерти банку поділилися важливою інформацією, бізнес-аналітикою, прогнозами, ключовими макроекономічними трендами і тенденціями.

Як відповідальний за бізнес BNP Paribas в Україні вітальною промовою розпочав конференцію Лоран Дюпуш, після чого про основні макроекономічні виклики для української економіки розповів Сергій Ягнич, Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Довіра знаходиться у центі ключових факторів впливу на бізнес, політичну діяльність та фінансові ринки. Багато центральних банків та урядів світу виконали свою роботу, відновивши довіру. Україна має хороші шанси обмежити вплив кризи завдяки прояву довіри, виявивши прихильність до реформ та співпрацюючи з міжнародними кредиторами. Це зобов’язання не слід відкладати навіть у найскладніших ринкових умовах»,зауважив у своєму онлайн зверненні Сергій Ягнич, Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Крім того, що керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, проаналізував основні фактори впливу COVID-19 на економіку України, клієнти дізналися прогнози щодо ВВП, зріст якого ймовірно знизиться, а також ринку споживчого кредитування, будівельного сектору, стан ринку зайнятості. Експертна оцінка стосувалася і показників промислового виробництва, яке вже скоротилося минулого року більш ніж на 7%. Основні факти розвитку платіжного балансу та ціноутворення також прозвучали у доповіді. Була приділена увага експорту, імпорту та сфері послуг. За оцінками наших експертів, зовнішня торгівля товарами на послугами скоротиться на 29 млр дол США до 2020 року, що відображає падіння експорту та імпорту.

За словами Сергія Ягнича, навіть з огляду на різке падіння грошових переказів, загальна ситуація з торговельним балансом, ймовірно, залишатиметься під контролем. Стосовно платіжного балансу та міжнародних ринків капіталу, що дозволили Україні залучити значні кошти в іноземній та місцевій валюті, посиливши ліквідні позиції українського суверенного та корпоративного капіталу, прогнози наступні. Різке погіршення ринкової ситуації може надовго обмежити доступ українських суб’єктів до міжнародних ринків капіталу.

Наші експерти вважають, що цього року необхідно залучити близько 6-8 мільярдів доларів за допомогою каналів офіційного фінансування (МВФ, ЄС та інших) для задоволення майбутнього викупу та подолання збільшення дефіциту бюджету.

Слідкуючи за новими тенденціями та розвитком подій в період протидії розповсюдженню коронавірусу, UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує клієнтів у всіх життєвих ситуаціях, пропонуючи експертну інформаційну підтримку та роз’яснення макроекономічних прогнозів економіки України та світу, які максимально відповідають сьогоденню.

«Український банківський сектор зустрівся з викликами, перебуваючи у дуже хорошій формі. Місцевим банкам вдалося зафіксувати гарні фінансові результати за останні роки. Українська економіка має певні можливості протистояти майбутнім викликам за умови співпраці з МВФ та міжнародними кредиторами. У той же час відновлення після глобальної рецесії може виявитись нестабільним,підсумував у своїй промові Сергій Ягнич. Світ переходить у фазу деглобалізації, в якій всі алгоритми розподілення прибутків будуть переглянуті та відрегульовані».

Поділитися сторінкою:

| 1.292 сек. | SQL -578 | 33.22MB