12.12.2018

UKRSIBBANK провів щорічну конференцію топ-менеджерів Future bank for the future world

4 – 5 грудня у Києві відбулася щорічна конференція топ-менеджерів UKRSIBBANK Future bank for the future world. Це був мікс виступів керівників бізнес-підрозділів про ринкові досягнення та плани, презентації про реалізацію ідей Engagement Camp – проекти наших співробітників, що позитивно впливають на суспільство та навколишнє середовище, експертні думки лідерів ринку «Чого саме хочуть клієнти» та «Як стати банком майбутнього», відгуки справжніх клієнтів: що їм подобається в обслуговуванні, та що варто розвивати, а ще захопливі та інтерактивні презентації наших стратегічних проектів та фіналістів програми Popcorp accelerator.

Голова Правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Філіп Дюмель подякував усім за ефективну працю та підкреслив, що цього року команда банку показала найвищі фінансові результати серед країн IRB. І як додав спеціальний гість конференції Франсуа Бенароя, Голова спостережної ради UKRSIBBANK, ми ймовірно показали найвищий результат у групі як «універсальний банк».

«За останні 8 років наш банк зробив неймовірно успішні кроки, що змінили усю нашу бізнес модель. Це було справжнє перезавантаження і тепер завдяки самовідданій праці кожного співробітника UKRSIBBANK кожна бізнес-ліня банку є прибутковою та активно розвивається, – сказав Філіп Дюмель. — Ми активно працюємо над реалізацією стратегічних проектів. І сьогодні ми прибуткова організація. Але, щоб зберегти наш імпульс, ми маємо не просто працювати над проектами. А долати екстра милю – саме це дозволить нам бути стійкими лідерами ринку. Водночас у світі, що постійно змінюється, для стійкого зростання нам потрібно розвивати проекти, що можуть вплинути на суспільство. Це наш внесок у майбутнє».

Позитивними результатами та ключовими напрямками діяльності поділилися керівники бізнес підрозділів.

Костянтин Лежнін, Заступник Голови правління с питань роздрібного бізнесу, розповів про відмінні показники Retail, які нові можливості вже зовсім скоро стануть доступними для наших клієнтів у UKRSIB online, про оновлення Retail структури у регіонах, стратегію розвитку мережі, перспективи PREMIUM банкінгу та СМБ, а ще як співпраця зі стартапами допомагає нам стати банком майбутнього.

Ханс Брук, Заступник Голови Правління, начальник Департаменту корпоративного бізнесу, розповів про результати обслуговування великих компаній: міжнародних та локальних, агросектор та унікальні можливості для росту, що дає нам Група.

Володимир Радін, Заступник Голови Правління, директор з питань споживчого кредитування, у відео звернення розповів про виклики цього року, важливість NPS як серед клієнтів так і співробітників, та про те, як команді PF вдається досягати стійких позитивних результатів. А доповнили його презентацію цікаві виступи Жюльєна Кальвара, директора з операційної діяльності споживчого кредитування, та Тараса Блощаневича начальника департаменту клієнтських рішень.

Дмитро Цапенко Заступник Голови Правління — Директор казначейства та ринків капіталу зосередив увагу на розвитку ринкового середовища, валютного ринку, на аспектах про процентні ставки, ліквідність, високі фінансові результати та завдання.

Особливістю UKRSIBBANK for the future world стало те, що у топ-менеджерів була чудова нагода послухати презентації провідних міжнародних та українських експертів в обслуговуванні клієнтів, дізнатися, що саме очікують клієнти від банку майбутнього, як зробити customer journey успішним та заохотити нове покоління стати клієнтом нашого банку.

Поділитися сторінкою: