09.10.2019

UKRSIBBANK провів зустріч-конференцію з корпоративними клієнтами

UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів чергову зустріч клієнтів корпоративного бізнесу, де поділився важливою інформацією, бізнес-аналітикою, прогнозами, ключовими макроекономічними трендами і тенденціями.

Після вступної промови Філіпа Дюмеля, Голови правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group, про основні макроекономічні виклики для української економіки розповів Павло Кухта, Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Також з промовою виступив і спікер від Центру економічної стратегії, Гліб Вишлінський.

За даними аналітиків UKRSIBBANK, у 2019 році українська економіка показує позитивну динаміку, головним драйвером якої виступає приватне споживання.

«У економіці України вже 14-й квартал поспіль спостерігається тенденція до зростання. Сильний внутрішній попит є основною рушійною силою різкого прискорення у другому кварталі. Споживчий попит обумовлений поліпшенням настроїв, зростанням реальної заробітної плати, споживчим кредитуванням і грошовими переказами. Сильна гривня, поряд з розширенням поставок продовольства, зниженням світових цін на енергоносії і жорсткою монетарною політикою центрального банку, сприяє уповільненню зростання індексу споживчих цін. Завдяки зростанню ВВП ситуація з зовнішнім боргом країни покращується, досягнувши 56% в першій половині 2019. Уряд прагне досягти 52,1% до кінця 2019 року і 44,9% до кінця 2021 року», — зауважив Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Сергій Ягнич.

У своїй доповіді Сергій Ягнич зупинився на різних акцентах, зокрема на таких як глобальне економічне зростання, прогнози BNP Paribas щодо росту ВВП, монетарна політика позитивні економічні прогнози на 2019 – 2020 роки.

Завершальнім виступом конференції стала промова Ханса Брука, Заступника Голови правління, начальника департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group вже п’ятий рік щоквартально збирає своїх клієнтів – це провідні міжнародні та найбільші національні компанії на спеціальні зустрічі-конференції. Цього разу захід відвідали понад 200 клієнтів корпоративного бізнесу, які отримали експертну думку та аналітичні дані щодо економічної ситуації як на міжнародних ринках, так і локальному.

Поділитися сторінкою:

| 1.502 сек. | SQL -572 | 33.36MB